Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 23 január 2018

Obložte chlebíčky, vyložte nohy. Tieto stolíky do obývačky vám poslúžia najlepšie

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 05 október 2017 09:49

Radi ozobkávate niečo malé pri televízii, alebo sa váľate od smiechu pri hre Activity? Užite si voľné večery a víkendy presne podľa vášho gusta. Stolíky do obývačky unesú všetko, čo práve potrebujete.

 

Nerušte si pohodu tým, že stále budete pobehovať medzi obývačkou a kuchyňou. Všetko pekne sem, na jedno miesto. Konferenčné stolíky budú vašimi nenápadnými služobníkmi po celé dobu. A že sa niečo nevojde? Odkladacie stolíky pojmú každý ďalší pohárik vína i rozčítanú knihu. Inšpirujte sa najkrajšími kúskami, ktoré Favi.sk našlo v obchodoch.

 

 

Párty obývačka

Večierky, oslavy, dlhé žúrky až do ranných hodín. Konferenčné stolíky pojmú všetky chuťovky a poháriky s vínom. Tie s policami schovajú ďalšiu várku chlebíčkov a jednohubiek. Skvelo vyzerajú - a hlavne poslúžia - i dizajnové sady viacerých menších stolíkov, ktoré sa schovávajú pod seba.

 

 

 

Na oslavách sa hodí akýkoľvek odkladací priestor navyše, hoci i kúsok vedľa. Na široké TV stolíky sa vojde nielen plazma, ale aj poháriky s niečím dobrým. Tomu, koho poldecák bivakuje mimo, nielenže nehrozí, že mu ho niekto zhodí, ale hlavne ho nikto nevypije. Predsa len, hodina už pokročila...

 

Pred filmovým plátnom

„Čo dnes dávajú?“ Či už ste seriálový nadšenec alebo fanúšik sci-fi, potrebujete svoje pohodlie. A dostatok kalórií, aby vám sily stačili na všetky zápletky a dejové zvraty. Nepremeškajte teda ani sekundu a majte po ruke odkladací stolík. Vojdú sa naň pukance, víno i kola.

 

 

K príjemnej televíznej chvíľke nestačí len obľúbený hrdina. Chce to ešte tri dôležité veci: pohodlné kreslo, deku na zababušenie a taburetku na vyloženie nôh.

 

Tip Favi.sk: Dostaňte televízor do vzduchu a obývačka sa opticky prevzdušní. K tomu vám poslúžia závesné TV stolíky alebo stolíky na nožičkách. Navyše sa pod nimi jednoduchšie vytiera či vysáva prach.

 

Rodinné večery

S deťmi je skrátka stále málo miesta. Preto nenápadne nafúknite odkladacie plochy – pridajte do obývačky stolíky s úložným priestorom. Napríklad TV stolíky sa postarajú o obrazovku i vaše rodinné spomienky. Šuplíky v nich schovajú albumy s fotografiami i dôležité dokumenty. Do otvorených poličiek sa zmestia rozprávky, stolné hry a sezónne dekorácie.

 

Konferenčné stolíky s úložným priestorom pohltia všetky časopisy a omaľovánky. V malých zásuvkách kedykoľvek nájdete karty, manikúru či otvárač. Nezabúdajte ale na to, aké rýchle a zároveň vratké dokážu byť detské nôžky. Aby ste predišli nepríjemným zraneniam, voľte miesto skleneného stolíka radšej drevený a na rohy nasaďte chrániče. Z behania po obývačke bude maximálne hrča.

 

Pohoda s knižkou

Rozsvietiť lampu, uvelebiť sa v ušiaku a otvoriť dobrú knihu. O takomto večeri sníva každý knihomoľ. Lenže kam odložiť teplý čaj, sušienky a okuliare? Zmestia sa na ľahký kovový alebo drevený odkladací stôl na nožičkách. Pôsobia nežne ako dekorácia a dajú sa ľahko kamkoľvek preniesť. Napríklad v spálni môžu nahradiť klasický nočný stolík. Tie masívnejšie poslúžia pri čítaní ako sedadlo alebo taburetka. 

   

Tip Favi.sk: Objavte to pravé do vašej obývačky. Vyhľadávač Favi.sk za vás nájde krásne kúsky. Či už hľadáte škandinávsku ľahkosť alebo masívny Provence stolík.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Správny výber kuchynského...

Vybrať si a kúpiť ten správny riad, ktorý bude perfektne...

Tipy pri výbere...

Výber domáceho nábytku môže so sebou priniesť veľa zábavy, ale...

Chalupa Ledárna klame...

Hľadáte pôvabné ubytovanie s dostatkom súkromia a prírodou rovno za...

Dekoratívna kozmetika Laura...

Väčšina žien s bežným líčením moc neexperimentuje, skôr vsádzame na...

Dámy, obujte sa!?

To sa niekedy ľahšie povie ako urobí. Topánok je k...

Liečba psoriázy excimerovým...

Psoriáza je autoimunitné ochorenie charakterizované červenými škvrnami na koži. Hoci...

Kým povie „ÁNO“.

Splnila vaše sny o partnerke na celý život. Neviete si...

Titul MBA =...

Vaše manažérske schopnosti sú brilantné, ale cítite, že už novým...

Deratizácia, likvidácia, dezinfekcia,...

Stala sa nám veľmi nepríjemná vec. Zatieklo nám do bytu....

Zadlženosť Slovákov sa...

Slovensko aj okolité krajiny zažívajú za posledné roky doslova zázračné...

Máte na viac?...

Máte už dosť seminárov a školení, kde preberáte len bezduchú...

Dezinfekcia, hĺbkové čistenie...

Firmu A SERVIS LIPKA som pozvala k sebe domov na...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Prezrite si moderné byty na predaj Bratislava od developera Finep a iste si vyberiete!


 

ads