Vytlačiť túto stránku

Obklady a dlažby sú základom kúpeľne Náš TIP

Zverejnené v BÝVANIE streda, 13 február 2013 09:45

Kúpeľňa je v domove miestom, kde prebieha nielen hygiena, ale aj relaxácia po ťažkom dni. Preto by táto miestnosť mala byť dostatočne vybavená a pekne zariadená. Krásu kúpeľne a jej štýl už robí správny výber obkladov a dlažieb. Nákup obkladov a dlažieb nie je záležitosťou niekoľkých sto korún, ale môže sa vyšplhať až do výšky niekoľkých tisíc. Ak chcete, aby obklady a dlažby boli pekné a kvalitné, musíte do nich investovať.S nákupom obkladov a dlažieb už nemusíte čakať
Pre mnoho z nás je nákup obkladov a dlažieb veľkou investíciou. Preto je tiež logické, že čakáme a vyberáme s obchodmi, v ktorých budú obklady za akčné ceny, vďaka ktorým ušetríme. Teraz už však doba čakania na zľavy a vyhľadávanie akcií môže skončiť. Na stránkach svetinterieru.cz teraz totiž môžete nakupovať všetky výrobky spoločnosti Rako so zľavou 10%. Táto zľava je poskytnutá všetkým zákazníkom, zníženie cien je trvalé. Obklady a dlažby Rako sa radia v tejto kategórii medzi špičku a teraz môžete na ich nákupe výrazne ušetriť.

 Zľava nemusí zostať len 10%
Zľava 10% sa vzťahuje na všetky výrobky od spoločnosti Rako. Jedná sa o minimálnu zľavu, ktorá je na tieto výrobky poskytnutá. Pri niektorých sériách tejto firmy je ponúkaná zľava 15% -20%. S takou výškou zľavy už na nákupe môžete ušetriť až niekoľko tisíc. Vybrané série s exkluzívnou zľavou 15 - 20% budú pravidelne obmeňované a doplňované, aby ste vždy mohli vyberať z niekoľkých dizajnových sérií za SUPER ceny.Kompletnú ponuku obkladov a dlažieb Rako so zľavou nájdete na www.svetinterieru.cz.