Vytlačiť túto stránku

Ugrilujte si zeleninu alebo mäso so značkou Barbecook

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 26 august 2014 16:58

Grilovanie nie je len výsadou amerických občanov za veľkou mlákou, aj keď sa práve z týchto končín rozmohlo po celom svete. Filmové trháky, kde si hlavní predstavitelia obracali namarinované rebierka alebo hamburgery na svojom dvore, nalákali a dokonca stále lákajú mnoho ľudí. Kvalitný gril je neodmysliteľnou súčasťou dovolenky na chate, ale aj posedenia na záhradke so svojimi priateľmi alebo rodinou. Dovoľte nám predstaviť skvelú značku grilov Barbecook, ktoré si každú sezónou získavajú celý rad spokojných majiteľov, a to nielen svojou cenou, ale aj nadštandardnou kvalitou a komfortom pri samotnom používaní.

 

barbecook-arena-223-5510-000Gril Barbecook

Pokiaľ by sme mali nájsť oblasť, kde je značka grilov Barbecook najobľúbenejšia, tak sa dostaneme do celej západnej Európy. Práve v týchto miestach si Barbecook získal najväčšiu popularitu, ktorú si drží až do dnes.

Pod označením Barbecook sa skrýva profesionálna belgická spoločnosť Saey s dlhoročnou tradíciou. Grily Barbecook na drevené uhlie sú mimoriadne svojou robustnou a odolnou konštrukciou. Určite oceníte výbornú stabilitu, ktorá zvyšuje maximálnu bezpečnosť pri vlastnom používaní.

 

Barbecook pre všetkých milovníkov vône grilovania

Pokiaľ sa radíte medzi silných milovníkov vône grilovaných pochúťok, v tom prípade sú grily Barbecook presne tým, čo vaša záhradka potrebuje. Dokonalá relaxácia je zaistená pohodlnou obsluhou. Žiadne večné kontrolovanie, obracanie a sledovanie mäsa či zeleniny, ale príjemná a veľmi ľahká príprava kvalitných jedál.

Grily sú vybavené exkluzívnym systémom Quickstart slúžiacim na rýchle a predovšetkým bezpečné zapálenie. Stačí len niekoľko listov novín a 15 minút. Rovnako tak je dômyselný aj systém Quickstop pre bezpečné uhasenie.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o značke Barbecook, navštívte internetovú stránku na adrese www.topeni-koupelny.cz.