Vytlačiť túto stránku

Lacné byty kúsok od centra Bratislavy

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 04 november 2014 11:57

Ak sa príliš nelíšite od bežného kupca v našom hlavnom meste, tak aj vy asi hľadáte cenovo výhodné bývanie, ktoré je na dohľad centra mesta. Lacné byty Bratislava sa však len zriedka nachádzajú v naozaj dobrých lokalitách. Nájdu sa však aj výnimky.

 

Mestská časť Ružinov je známa najmä svojou zeleňou a pokojnou atmosférou. Ružinov je však mimoriadne obľúbený najmä pre svoju polohu v blízkosti centra mesta. Toto rozhodne platí pre Jégého alej, z ktorej sa do centra mesta dostanete v priebehu niekoľkých minút.

 

Prečo si vybrať za domov práve Jégého alej?

Kvalitu bývania ovplyvňujú viaceré faktory – medzi najdôležitejšia patrí občianska vybavenosť. Pokiaľ sa rozhodnete pre Ružinov, konkrétne pre Jégého alej, budete zaručene spokojní. V okolí Jégého aleje sa nachádza množstvo športovísk a niekoľko obchodných centier. Z nákupov v Poluse či Centrále sa môžete vybrať na Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, kúpalisko Tehelné pole či krytú plaváreň Pasienky.

 

Novostavby Ružinov sú v dnešnej dobe považované za najlepšiu investíciu v Bratislave. Obyvatelia Ružinova sú spokojní a neexistuje dôvod, prečo by sa v tejto mestskej časti necítili výborne aj noví obyvatelia.

 

Spoľahlivý developer

Pri kúpe novostavby je potrebné si dávať pozor aj na developera, ktorý stojí za projektom. Bytový dom na Jégého ulici realizoval FINEP. Ide o českú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1995. Od svojho vzniku firma postavila 15 projektov a podarilo sa jej predať viac ako 6000 bytov. Všetky tieto čísla sú garanciou, že na FINEP sa možno bez problémov spoľahnúť. Viac informácií o tejto spoločnosti si môžete prečítať na webovej stránke Finep.sk.

 

Jégého alej 4 - celková situácia:

 

 

Aktuálna ponuka bytov

V 20-podlažnej stavbe sú v súčasnosti v ponuke nasledované byty: 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m². V bytovom dome na Jégého ulici sa nachádza spolu 194 bytov a apartmánov.

 

Ukážka pôdorysu bytu 1 + kk: