Vytlačiť túto stránku

Strojové čistenie, umývanie podlahy v Bratislave sme prenechali profesionálom.

Zverejnené v BÝVANIE streda, 21 september 2016 23:58
Moja babička je veľmi čistotná a potrpí si na poriadok a vždy si udržiavala krásne čistý dom, ale postupom času bolo udržiavanie poriadku v dome čím ďalej ťažšie, pretože už nebola tak pohyblivá. Chcela vyčistiť podlahu, ale dlho sme jej to vyhovárali, pretože by to pre ňu bolo už veľmi namáhavé.
 

Nakoniec sme prišli ku kompromisu a rozhodli sa pre upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hĺbkové čistenie, umývanie podláh Bratislava.  Poznám túto spoločnosť a viem, že po mnohých skúsenostiach u nás v práci ich môžem poslať ku svojej babičke, kam z časových dôvodov nemôžem prísť a pracovníkov postrážiť. A opäť som si ich služby nemohla vynachváliť a moja babička tiež. Hovorila, že chemickými prípravkami prevoňali jej dom a poriadne odstránili nečistoty. V mieste, kde má okolo krbu mramor zaistili kryštalizáciu podlahy a zvyšok podláh vyčistili strojom. V špárach a obrazcoch na podlahe nezostala žiadna nečistota.

 

 Z mojej vlastnej skúsenosti môžem túto firmu odporúčať. Viem, že garantujú diskrétnosť a opatrnosť svojich zamestnancov, a tak viem, že sa nikdy v našej práci a ani u babičky v dome nič nestratilo a samotné čistenie podláh prebehlo vždy perfektne bez akýchkoľvek problémov. Babičke odporučili aj voskovanie podláh, ktoré sme využili. O 10 dní nám podlahu navoskovali. Babičke tak zaistili nielen bezpečnosť a ochranu pred pošmyknutím, čo je hlavne u starších ľudí, čo žijú sami obrovská výhoda, ale tiež sa jej podlaha bude ľahšie umývať.

 Pokiaľ stále hľadáte firmu, ktorá by vám kvalitne umyla podlahy, tak využitie služieb umývanie podláh Bratislava od A SERVIS je jasná voľba.

 

Bezkonkurenčná cena za antigraffiti od 7/€m2, odstraňovanie graffiti Bratislava

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o, odstraňovanie graffiti Bratislava, sa zaoberá odstraňovaním graffiti na celom území Slovenskej a Českej republiky, Rakúska a Nemecka. Problém s graffiti je hlavne v jeho ťažkom odstránení. Pri odstraňovaní graffiti z povrchov, ktoré nie sú ošetrené antigraffiti náterom alebo nástrekom je nutné upozorniť na to, že úspešnosť odstránenia grafitov sa pohybuje od 40 – 80%. u niektorých typov povrchov ušľachtilých materiálov, prevažne sa jedná o povrchy z mramoru, teraca, žuly a prírodného kameňa, sa sprejová farba môže dostať hlboko do štruktúry a je problematické ju dokonale odstrániť.

Pokiaľ odstraňujeme graffiti z fasád a štruktúrovaných omietok, ktoré neboli ošetrené antigraffiti náterom, je potrebné počítať s tým, že bude odstránená aj farba fasády. Naša firma pri práci, ktorá smeruje k odstráneniu graffiti postupuje tak, že sa pokúsi graffiti čo najviac zoslabiť a na miesto nanesie fasádnu farbu. Problémom pri odstránení graffiti sa dá predísť využitím antigraffiti ochrany. Po ošetrení fasády antigraffiti náterom je zaručená jej 100% ochrana pred graffiti.

 

Pokiaľ urobíme antigraffiti náter alebo nástrek na vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v ČR a SR, a aj v Rakúsku, odstrániť graffiti do 14 dní v hocijakom aj v najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstránenie z našich AGO (antigraffiti ochrana). Funguje to tak, že ak sa objaví na fasáde graffiti, my ho odstránime, tak vždy ZDARMA na tomto konkrétnom mieste vrátime nový plát AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme novú AGO, ktorá bola oslabená našou odstraňovacou činnosťou. Týmto vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bezgraffiti.