Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 10 august 2020

Deratizácia, likvidácia, dezinfekcia, odstránenie, sanácia plesne Bratislava zo stien, fasád

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 22 september 2016 22:31

Stala sa nám veľmi nepríjemná vec. Zatieklo nám do bytu. Skôr sme teda boli vytopení. Susedia si asi napustili vaňu až príliš. Proste som jedného dňa prišla z práce a čakalo ma nepríjemné prekvapenie v podobe premočenej steny a stropu v jednej z izieb. Mohli sme byť radi, že potopa nejak zvlášť nepostihla aj nábytok a podlahu, z ktorej sme včas vodu vysušili. Našťastie bola so susedmi, ktorí nás vytopili, rozumná reč a boli ochotní náklady na vysušenie a novú maľbu stien uhradiť. Netušili sme však, aké problémy nás ešte čakajú. Steny sa nám pravdepodobne dokonale usušiť nepodarilo, pretože po nejakej dobe sa nám presne v tých miestach objavila pleseň.

Okrem toho, že pleseň bola nepekná, spôsobila nám tiež nemalé zdravotné problémy, keď sme si s ňou nemohli po dlhej dobe poradiť. Nešlo to už dlhšie znášať, preto sme pristúpili na iné riešenie. Na pomoc sme si pozvali upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistenie, likvidácia, dezinfekcia, sanácia plesne Bratislava. Ich cena bola prijateľná, vzhľadom k tomu, že sme sa rozhodli náklady uhradiť sami, a nie po susedoch.

Postup pre odstránenie plesne firmy A SERVIS LIPKA bol zrejme účinnejší než ten náš. Pleseň sa totiž už neukázala. Pracovníci boli veľmi milí a ochotní. Šlo o pomerne veľkú plochu, ktorú bolo treba ošetriť, ale im to netrvalo dlho a mali to hotové. Odviedli veľmi dôslednú prácu.

Sme radi, že sme služieb firmy  A SERVIS LIPKA využili. Sami by sme proti plesni, ktorá nás pekne dlho trápila, nemali šancu. Ak hľadáte upratovaciu firmu, ktorej by ste zverili svoju dôveru, je to táto.

 

Čistenie, tepovanie kobercov kotúčovým strojom Bratislava

Pomocou strojovej metódy zaisťuje spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotačné čistenie kobercov Bratislava, kvalitné a hĺbkové vyčistenie vášho koberca. generálne a hĺbkové čistenie kobercov zaisťujeme v nemocniciach, školách, reštauráciách, ale tiež pre zákazníkov zo súkromného prostredia – v domoch, bytoch a vilách.

Realizujeme čistenie a tepovanie kobercov jednorazovo, ale tiež opakovane – zákazník si sám určí interval, v ktorom chce toto servisné čistenie kobercov spraviť. V zásade čistíme len koberce z umelých vláken alebo koberce s maximálnou prímesou 15% vlny. Moderná strojová metóda, ktorou A SERVIS LIPKA, s.r.o, čistí je nielen veľmi účinná, ale tiež dezinfekčná.

Kvalitná chémia HDS RT veľmi hlboko prenikne do štruktúry koberca a tak ho dôkladne vydezinfikuje a odstráni od všetkých nečistôt. Chémiu po chvíli pôsobenia poriadne kefujeme 47 kilovým kotúčovým strojom Wirbel, ktorý sa správa ku kobercu šetrne a nespôsobí tak poničenie vláken koberca ani pri dôkladnejšom kefovaní od zatvrdnutých nečistôt.

Všetko po kefovaní odsajeme vysokovýkonným vysávačom Nevada Soteco 640 a zbavíme tak koberec nielen nečistôt, ale aj vlhkosti. Je ale dôležité nechať koberec ešte niekoľko hodín mimo prevádzku a nechať ho úplne uschnúť. Je lepšie a efektívnejšie udržovať koberec v dobrom stave a odporúčame častejšie čistenie, zvlášť tam, kde je koberec zaťažený.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Keď slnečné okuliare,...

Kupovať si pravidelne skutočne značkovú módu od fashion značiek ide...

Letná dovolenka na...

Leto je už tu a spolu s ním pravdepodobne rovnako...

Originálny darček pre...

Rozmýšľate nad originálnym, no zároveň praktickým darčekom, ktorým by ste...

Oslnivé spoločenské šaty...

Spoločenské šaty by mali byť v šatníku každej ženy. Ak...

Nezanedbávajte odličovanie pleti:...

Mnoho žien zabúda na odličovanie pleti. Koľkokrát sa niečo podobné...

Vaničky do kufra...

Náš kufor v automobile dostáva zabrať. Ak si potrpíme na...

Ako správne cvičiť,...

Snažíte sa zhodiť nadbytočný tuk na niektorých telesných partiách? Niekto...

Dárek pro budoucí...

Je vaše příbuzná nebo nejlepší kamarádka těhotná a vy hledáte...

Tipy pre osvetlenie...

Keď sa dni skracujú a večere predlžujú , začneme sa...

Pre dokonalé líčenie...

Dokonalé líčenie dokáže aj priemernú ženu premeniť vo femme fatale....

Nájdite tú správnu...

Maloobchodné váhy sú bežné nástroje používané v komerčných obchodoch. Pravdepodobne...

Chata na víkend...

Možno si mobil budete musieť z ruky odstraňovať špachtľou a...

«
»

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


 Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty na predaj Bratislava za atraktívne ceny.

 

ads