Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 21 september 2019

Čistenie kobercov len cez overenú firmu. Strojové tepovanie Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE streda, 28 september 2016 23:03

Pred dvoma rokmi sme hľadali firmu, ktorá by sa nám pravidelne starala o koberce v našom dome. Keďže sme s manželom obaja pracovne vyťažení, tak nám na celkové upratovanie neostáva veľa času. Raz za týždeň k nám chodia dve upratovačky, ktoré nám vždy skvele poupratujú celý dom.

 

Keďže ale máme na koberce určitú slabosť, chceli sme ich prenechať čisto odborníkom, ktorí im dajú tú správnu starostlivosť. Tak sme hľadali firmu, ktorá by nám takýto pravidelný servis našich kobercov zaistila. Od našich kolegov z práce sme dostali doporučenie, že firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., hrebeňové čistenie kobercov Bratislava, bude tá správna voľba. Prešli sme si na internete rôzne hodnotenia a vyzeralo to rovnako presvedčivo, ako keď o nich hovorili kolegovia.

 

Povedali sme si, že najprv skúsime a zavoláme si ich len na jednorázovú službu, na čistenie jedného koberca, aby sme sa uistili, že to bude to pravé.

 

Firmu sme nakontaktovali a hneď sme si s nimi dohodli termín, ktorý sa hodil obom stranám. Do domu priniesli ťažký stroj, pomocou ktorého začali pomalydôkladne čistiť koberec. Čistenie prebiehalo tak, že namiešali účinnú chémiu, ktorú vniesli do koberca, aby pustili aj tie najhlbšie usadené nečistoty. A tak sa aj stalo. Koberec znova rozčesali, aby sa nečistoty dostali na povrch a nakoniec ich vysali.

 

Koberec bol nakoniec krásne mäkký a prevoňal celú miestnosť. Ale predovšetkým bol koberec dôkladne vyčistený, opäť mal svoju pôvodnú farbu, taktiež bol vydenzifikovaný a zbavený všetkých mikroorganizmov.

Všetko prebehlo podľa našich predstáv, takže sme nemali dôvod na nič ďalej čakať a hneď sme s firmou dohodli pravidelné čistenie všetkých našich kobercov. Firma A SERVIS LIPKA to naozaj vie a môžeme ich len odporučiť.

  

Umytie výkladu v OC behom okamiku od útoku opilca, umývanie okien Bratislava

Neviem, či sa to už niekomu z vás  ako majiteľoi obchodu v OC stalo, ale mne takto raz v noci nejaký opitý ojedinelec krásne pozvracal výklad. Keď som na to druhý deň prišla, tak som myslela, že k tomu pridám ďalšie, ako sa mi zdvíhal žalúdok. Tak na toto som vážne nemala. Našťastie sa blížil termín, keď si nechávam umývať výklad, tak mi nepridal až toľko práce v tom zmysle, že by som musela objednávať službu v medzitermíne.

Už niekoľko rokov spolupracujem s firmou A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien, výkladov, Bratislava, ktorá sa mi stará o umývanie výkladov. Tak som im hneď zavolala a posťažovala sa, čo sa mi stalo. Boli veľmi chápajúci a ihneď mi poslali pracovníka, ktorý to poumýval. Presne preto som si ich obľúbila, že nikdy nemajú problém s termínom.

 

Behom hodiny prišiel pracovník z firmy a hneď začal umývať ten zašpinený výklad. Samozrejme, keď umýval ten jeden, tak poumýval aj všetky ostatné, aby sa jeden neleskol viac ako ostatné. Najprv umyl rámy výkladov a potom sklo, na ktoré najprv naniesol kvalitný prípravok a potom to zotrel so stierkou s kvalitnou gumou. Po dôkladnom preschnutí vylešitil výklady 100 % bavlnenou plienkou. Bez leštiacich prípravkov.

Keďže už poznám ich techniku a viem, že je účinná, tak už ma ani neprekvapuje, že leští skla bez prípravkov, aj keď to dá väčšiu námahu. V tom ich teda naozaj obdivujem, pretože mne by asi odpadla ruka už po jednom výklade, keby som to mala robiť.

 

Opäť musím poďakovať takému rýchlemu nasadeniu z firmy, pretože by som inak mohla prísť o zákazníkov. Na firmu A SERVIS je jednoducho spoľahnutie a som veľmi rada, že máme už dlhodobú spoluprácu. Ich služby môžem všetkým doporučiť.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Dôležitosť izolácie pre...

Voda je tvorcom a tiež ničiteľom budovy. Hydroizolácia budovy je...

Aktívna dovolenka pre...

Horská cyklistika vás spája s prírodou. Jazda na horských bicykloch...

Dôvody, prečo je...

Bez ohľadu na to, v akom type domu žijete, bez...

Výhody drevodomov

Drevený dom má niekoľko výhod. Drevo nie je len ekologický...

Novinky v Happy...

Happy Foto, spoločnosť poskytujúca výrobu fotokníh, fotobrazov a celého radu...

Bezpečnostné systémy pre...

V dnešnej dobe je vhodné prijať všetky preventívne opatrenia na...

Vykurujeme domácnosť: Ako...

Vykurovacie materiály si vyžadujú svoje priestory na skladovanie. V prípade...

Koža ako symbol...

V celej histórii zohrávala koža rozhodujúcu úlohu v mnohých ohľadoch....

Ako si vybrať...

Farba, štýl, vzor či textúra – pri výbere tapiet je...

Anatómia práčky

Práčka je jednou z najdôležitejších technológií, ktorá bola vynájdená v...

Nôž pre každého...

Tréning mladého kuchára začína dobrým nožom. Je to jeho prvá...

Získať titul MBA...

Získanie titulu MBA (Master of Business Administration) Vám môže pomôcť...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads