Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Koberce ako zo škatuľky. Chemické, strojové čistenie kobercov Košice

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 07 október 2016 00:00

Bývam v byte 3 + 1 ešte s ďalšími študentmi. Dohromady je nás šesť, čo vôbec nie je málo. Byt je starší, ale cítime sa v ňom všetci veľmi dobre. Všetky izby aj chodba je pokrytá kobercami. V byte bývam už dva roky a okrem vysávania koberce nijak nečistíme.

Rozhodla som sa, že by nebolo zlé vyčistiť ich trochu dôkladnejšie, predsa len po chodbe chodíme všetci v topánkach a vysávač zbaví koberce špiny len na povrchu. Ostaní spolubývajúci s vyčistením kobercov súhlasili, tak som sa pustila do hľadania nejakej upratovacej firmy, ktorá robí čistenie kobercov.

 

Už po chvíli som mala jasno, vybrala som firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov, tlakové tepovanie sedačiek Košice, ktorá mala bezkonkurenčne najlepšie ohlasy zákazníkov. Veľmi sa mi páčila aj prehľadnosť ich webových stránok. Prečítala som si niečo o strojovom čistení kobercov, ktoré firma robí. Táto metóda čistí koberec do hĺbky a zbaví ho roztočov a baktérií. To je presne to, čo potrebujeme, povedala som si.

Zavolala som tam a dohodla sa s nimi na termíne čistenia. Pracovník firmy k nám dorazil, prehliadol si miestnosť a dal sa do práce. K čisteniu používal veľký kotúčový stroj. Najprv naniesol na koberce chémiu a nechal ju pôsobiť. Potom použil tento stroj a koberec poriadne vykefoval. Bolo vidieť ako sa vo vzniknutej pene usadili nečistoty z koberca. Nakoniec penu vysal špeciálnym vysávačom.

 

Koberce vyzerali úžasne a všade to nádherne voňalo, celý byt úplne ožil. Spolubývajúci boli z výsledku tiež nadšení. Koberce mali opäť nádherne žiarivé farby a boli príjemné na dotyk.

Takže za nás jedno veľké ANO, firma A SERVIS to vie!

 

Umývanie okien pred Vianocami v domácnosti. Čistenie výkladov, fasád Košice

Bolo krátko do Vianoc a mala som veľa vecí na zriaďovanie vrátane pečenia koláčov. Chcela som ešte zvládnuť umyť okná ako každý rok na Vianoce, bola som k tomu vedená od malička. Ale naozaj mi na to nezvyšoval čas a naviac to pomyslenie, že by som opäť musela umývať okná v tej zime, ma veľmi nelákala. Napadla mi spásonosná myšlienka, obrátiť sa na profesionálov.

Na internete som hľadala upratovaciu firmu na umývanie okien a ponúklo sa mi hneď niekoľko firiem. Začala som porovnávať ceny a ponuku. Zaujala ma ponuka od firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., Práce vo výškach, čistenie fasád, umývanie okien, balkónov a lodžii, ktorá ponúka umývanie okien, výkladov a leštenie na sucho bez leštiacich prostriedkov. Jednak som bola zvedavá ako to leštenie funguje a takisto mali veľa spokojných zákazníkov a kladných hodnotení, čo bolo pre mňa rozhodujúce.

 

Zavolala som na centrálu a dohodla som si termín na umývanie čo najskôr. Bola som milo prekvapená, že aj vo vianočnom čase nemali problém. V dohodnutý termín prišli pracovníci firmy a prehliadli si dom, aby vedeli, koľko okien budú umývať. Najskôr umyli parapety, rámy a kľučky a potom umývali sklá kvalitnými prostriedkami, ktoré zotreli stierkou z kvalitnej gumy. Po dôkladnom preschnutí ich začali leštiť čistou 100 % bavlnenou plienkou na sucho.

Opýtala som sa, prečo vlastne leštia na sucho a bolo mi povedané, že práve leštiace prostriedky spôsobujú šmuhy a viditeľné ťahy po leštení na sklách, pretože sa na nich neskôr lepia nečistoty a peľ. Nevedela som, že práve leštiace prostriedky ešte viac škodia, ako keď by sa nepoužili vôbec. Výborná metóda, avšak veľmi namáhavá. Vôbec som im nezávidela, že musia umývať toľko okien a naviac ich ešte leštiť na sucho.

 

Musím ale povedať, takto umyté a skvelo vyleštené okná som ešte nikdy v živote nemala a mám z nich ohromnú radosť. Chválim pracovníkov firmy za ich precízne odvedenú prácu a príjemné vystupovanie. Už teraz viem, keď budem do budúcna opäť potrebovať umyť okná, viem na koho sa obrátiť. Týmto ďakujem firme A SERVIS za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby veľmi rada odporúčam ďalej.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Výhody drevodomov

Drevený dom má niekoľko výhod. Drevo nie je len ekologický...

Výber správneho oblečenia...

Vďaka motorke si môžete dopriať rýchlu jazdu. Dokonca aj po...

Novinky v Happy...

Happy Foto, spoločnosť poskytujúca výrobu fotokníh, fotobrazov a celého radu...

Bezpečnostné systémy pre...

V dnešnej dobe je vhodné prijať všetky preventívne opatrenia na...

Ako si vybrať...

Farba, štýl, vzor či textúra – pri výbere tapiet je...

Vykurujeme domácnosť: Ako...

Vykurovacie materiály si vyžadujú svoje priestory na skladovanie. V prípade...

Koža ako symbol...

V celej histórii zohrávala koža rozhodujúcu úlohu v mnohých ohľadoch....

Nôž pre každého...

Tréning mladého kuchára začína dobrým nožom. Je to jeho prvá...

Zahraničné pobyty: Skvelý...

Bolo dokázané, že ponorenie sa do kultúry je najrýchlejší a...

Obľúbené Swarovski šperky

V priebehu rokov sa štýl šperkov určite posunul vpred. Existujú...

7 tipov, ktoré...

Niektoré veci už vymysleli iní, a vy si s nimi...

Filter pevných častíc

Ak vlastníte dieselový automobil, pravdepodobne máte filter pevných častíc, ale...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads