Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Dizajn interiéru, ktorý nás uchvátil

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 10 október 2016 22:06

Neverím príliš na osud a náhody, ale stalo sa a som tomu rada. S manželom sme spolu už nejaký ten čas, a zrejme patríme k tým, ktorí môžu o sebe tvrdiť, že sa našli. Okrem množstva spoločných záujmov a vlastností, vieme oceniť krásne veci a harmonický priestor, ľudskú kreativitu a schopnosť inšpirovať. Napríklad dizajn interiéru je pre pre nás oboch veľmi dôležitý prvkom každého obytného priestoru. Táto obyčajná veta dvojnásobne platí najmä pre jediné miesto, ktorému spolu hovoríme – byť doma.

Nový dom sme začali stavať vlani, a od prvej skice sme vedeli, že budúci interiér nám na dlhý čas obsadí kus miesta v spoločných rozhovoroch. Oslovili sme viacerých skúsených a oceňovaných bytových návrhárov a dizajnérov. Priznávam, vyberali sme dlho a starostlivo, veď išlo o výnimočný priestor, ktorý sa mal stať našim domovom. Dospeli sme napokon k menu pani Pavlíny Lipkovej a jej spoločnosti ORIGINE INTERIER DESIGN, návrh interiéru domu, dizajnový architekt Bratislava.

 

Dizajnérske schopnosti a odborná skúsenosť pani Lipkovej nás dokázal zorientovať v našich predstavách o priestore, pričom vytvorila model kompelxného zostavenia jednotlivých častí interiéru. Sedeli sme nad jej návrhmi veľa hodín a spoločne hľadali alternatívy aj odpovede. Napokon sa to podarilo.

Keďže sedaciu súpravu aj kancelársku zostavu sme už mali dávnejšie vybrané, počítali sme s tým, že interiér dostane svetlejšie odtiene. S manželom sme následne absolvovali niekoľko dobrodružných ciest plných hľadania čarovných dizajnových kúskov a krásnych radostí, ktoré sme chceli mať doma.

Niet sporu, že pani Lipková bola v každom okamihu našej spolupráce veľmi ústretová. Jej nadšenie pre krásne a pôvabné veci sa nedalo prehliadnuť, a tak sme krok za krokom modelovali náš nový domov a jeho priestory. 

Mne, ako žene, sa najviac páči jedálenská zostava, ktorá je aj napriek svojej atypičnosti veľmi pohodlná a pôsobivá, čo nám nadšene potvrdili aj naši prví hostia. Kuchyňa a kuchynská linka boli vyberané spoločne s manželom, keďže je to jeho zamilované kráľovstvo. Môj muž varí skvele a iste lepšie ako ja. Pani Lipková nám aj napriek prvým plánom neodporúčala žiadne obkladačky, ale prírodný kameň, ktorý sa potom stal aj pracovnú doskou. Vyšlo to, a my sme dnes viac ako spokojní.

Manžel sa na rozdiel odo mňa zhliadol v spálni, kde do popredia vystupuje moderný dizajn postele a murované poličky, ktoré nám pani Lipková osobne navrhla a vrele doporučila. Ich zvláštnosťou je fakt, že sú bez úchytov, takých, ktoré sú na iných poličkách. Naše poličky majú zabudované osvetlenie, inteligentne komunikujúce s intezitou denného svetla za oknami. 

V dome sme si – s prispením nápadom pani Lipkovej - vytvorili aj dostatok nového priestoru na ďalšie dekorácie a kusy nábytku, ktoré nám čas od času padnú do oka. Už som spomínala, že jedálenská zostava získala od našich hostí a priateľov iba pochvaly, a tak sme sa s manželom nečudovali, keď sa slovami uznania mohol časom pochváliť celý interiér Vedeli sme, že to zásluha jednej ženy a jej firmy. Radi tak vyslovujeme ešte raz poďakovanie pani Lipkovej osobne a tiež inšpiratívnej spoločnosti ORIGINE INTERIER DESIGN. Sme obaja presvedčení, že dlho nepotrvá a my o ich služby, a nápady, veľmi radi požiadame znovu.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Štyri spôsoby, ako...

Po zime je ten ideálny čas, kedy sa vrhnúť na...

3 športy, ktoré...

Premýšľate nad vhodnou športovou aktivitou? Takou, ktorá vás vtiahne do...

Korková podlaha: Prečo...

Korok je využívaný na výrobu rôznych produktov už celé desaťročia....

Štýlové dámske oblečenie...

Cítite, že váš šatník by potreboval miernu rekonštrukciu a obohatenie...

Jak koupit stavební...

Chystáte se stavět novostavbu? Omrzel vás život v bytovém domě...

Viete sa obliecť...

Málokedy sa snažíme vypadať tak dobre, ako keď sa chystáme...

5 najštýlovejších dizajnov...

Dobré a štýlové tričko je základom každého outfitu. To aké...

Stavte na kvalitnú...

Výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý. Je to kúsok, ktorý...

Chata na víkend...

Možno si mobil budete musieť z ruky odstraňovať špachtľou a...

Využite Facebook a...

Stále častejšie sa ako ženy púšťame do vlastného podnikania. Často...

Potrebujete presťahovať nábytok?

Ak si neviete poradiť so sťahovaním sedacej súpravy, skríň alebo...

Stoličky robia domov,...

Nudí vás vaše bývanie, ale nemáte na kompletnú rekonštrukciu ani...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads