Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Dizajn interiéru, ktorý nás uchvátil

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 10 október 2016 22:06

Neverím príliš na osud a náhody, ale stalo sa a som tomu rada. S manželom sme spolu už nejaký ten čas, a zrejme patríme k tým, ktorí môžu o sebe tvrdiť, že sa našli. Okrem množstva spoločných záujmov a vlastností, vieme oceniť krásne veci a harmonický priestor, ľudskú kreativitu a schopnosť inšpirovať. Napríklad dizajn interiéru je pre pre nás oboch veľmi dôležitý prvkom každého obytného priestoru. Táto obyčajná veta dvojnásobne platí najmä pre jediné miesto, ktorému spolu hovoríme – byť doma.

Nový dom sme začali stavať vlani, a od prvej skice sme vedeli, že budúci interiér nám na dlhý čas obsadí kus miesta v spoločných rozhovoroch. Oslovili sme viacerých skúsených a oceňovaných bytových návrhárov a dizajnérov. Priznávam, vyberali sme dlho a starostlivo, veď išlo o výnimočný priestor, ktorý sa mal stať našim domovom. Dospeli sme napokon k menu pani Pavlíny Lipkovej a jej spoločnosti ORIGINE INTERIER DESIGN, návrh interiéru domu, dizajnový architekt Bratislava.

 

Dizajnérske schopnosti a odborná skúsenosť pani Lipkovej nás dokázal zorientovať v našich predstavách o priestore, pričom vytvorila model kompelxného zostavenia jednotlivých častí interiéru. Sedeli sme nad jej návrhmi veľa hodín a spoločne hľadali alternatívy aj odpovede. Napokon sa to podarilo.

Keďže sedaciu súpravu aj kancelársku zostavu sme už mali dávnejšie vybrané, počítali sme s tým, že interiér dostane svetlejšie odtiene. S manželom sme následne absolvovali niekoľko dobrodružných ciest plných hľadania čarovných dizajnových kúskov a krásnych radostí, ktoré sme chceli mať doma.

Niet sporu, že pani Lipková bola v každom okamihu našej spolupráce veľmi ústretová. Jej nadšenie pre krásne a pôvabné veci sa nedalo prehliadnuť, a tak sme krok za krokom modelovali náš nový domov a jeho priestory. 

Mne, ako žene, sa najviac páči jedálenská zostava, ktorá je aj napriek svojej atypičnosti veľmi pohodlná a pôsobivá, čo nám nadšene potvrdili aj naši prví hostia. Kuchyňa a kuchynská linka boli vyberané spoločne s manželom, keďže je to jeho zamilované kráľovstvo. Môj muž varí skvele a iste lepšie ako ja. Pani Lipková nám aj napriek prvým plánom neodporúčala žiadne obkladačky, ale prírodný kameň, ktorý sa potom stal aj pracovnú doskou. Vyšlo to, a my sme dnes viac ako spokojní.

Manžel sa na rozdiel odo mňa zhliadol v spálni, kde do popredia vystupuje moderný dizajn postele a murované poličky, ktoré nám pani Lipková osobne navrhla a vrele doporučila. Ich zvláštnosťou je fakt, že sú bez úchytov, takých, ktoré sú na iných poličkách. Naše poličky majú zabudované osvetlenie, inteligentne komunikujúce s intezitou denného svetla za oknami. 

V dome sme si – s prispením nápadom pani Lipkovej - vytvorili aj dostatok nového priestoru na ďalšie dekorácie a kusy nábytku, ktoré nám čas od času padnú do oka. Už som spomínala, že jedálenská zostava získala od našich hostí a priateľov iba pochvaly, a tak sme sa s manželom nečudovali, keď sa slovami uznania mohol časom pochváliť celý interiér Vedeli sme, že to zásluha jednej ženy a jej firmy. Radi tak vyslovujeme ešte raz poďakovanie pani Lipkovej osobne a tiež inšpiratívnej spoločnosti ORIGINE INTERIER DESIGN. Sme obaja presvedčení, že dlho nepotrvá a my o ich služby, a nápady, veľmi radi požiadame znovu.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

7 tipov, ktoré...

Niektoré veci už vymysleli iní, a vy si s nimi...

Obľúbené Swarovski šperky

V priebehu rokov sa štýl šperkov určite posunul vpred. Existujú...

Zahraničné pobyty: Skvelý...

Bolo dokázané, že ponorenie sa do kultúry je najrýchlejší a...

Výhody pravidelného cvičenia

Cvičenie je definované ako každý pohyb, pri ktorom zapájate svoje...

Happy Foto už...

Možno uvažujete o výrobte fotoknihy a neviete sa rozhodnúť u...

Dokonalý úklid nejen...

Uklidit velký dům nebo penzion je celkem obtížný a hlavně...

Letná manikúra: Čo...

S príchodom letného obdobia sa začínajú nosiť rôzne šaty, šortky,...

Garáž pre majstrov:...

Garáž spĺňa hneď niekoľko funkcií. Môžete v nej parkovať, skladovať...

Pánska spodná bielizeň:...

Aj na spodnej bielizne záleží. Možno ste jej doteraz nevenovali...

3 tipy na...

Vydejte se s rodinou na výlet a poznejte krásy naší...

A budeme sa...

Tlačíte sa s rodičmi pod jednou strechou? Alebo vás už...

Vyberte si tie...

Počuli ste už o briketách? Brikety si postupne nachádzajú svoju...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads