Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Od koho si nechať umývať okná? „Výškové čistenie fasád Košice“

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 11 október 2016 00:00

Potrebovali sme umyť okná, a tak sme si najali firmu A SERVIS LIPKA, práce vo výškeumývanie okien, zimných záhrad, čistenie fasád Košice, ktorá realizuje umývanie okien a výškové práce Košice. Išlo o umývanie okien vo vysokej budove na 15 poschodí s desiatimi oknami. Na náš upratovací servis je síce spoľahnutie, ale umývaniu okien v takej výške sa skôr vyhýbajú. A pretože sme s A SERVIS mali už dobré skúsenosti s čistením podláh, nemali sme preto žiadny problém obrátiť sa na nich aj s touto záležitosťou. Dohodli sme sa s nimi a o dva dni nám prišli okná umyť. Všetko prebehlo presne tak, ako sme očakávali.

 

Okná umyli veľmi rýchlo a za pár hodín nemali čo robiť. Zamestnanci boli veľmi milí a profesionálni a nikdy sme s nimi nemali najmenšie problémy. Kedykoľvek od nich potrebujeme nejakú službu, sme s nimi veľmi spokojní a nemusíme ani dlho čakať na voľný termín. Ich prácu ocenia všetci zamestnanci vo firme, a predovšetkým naše upratovačky, ktoré sa tak môžu umývaniu okien vyhýbať oblúkom, pretože po tom, čo ich ľudia z A SERVISU umyjú, vydržia naozaj veľmi dlho čisté.

Za ich služby zaplatíte síce o niečo vyššiu sumu než u iných upratovacích spoločnostiach, ale rozhodne sa vyplatí najať si ich, pretože sú zárukou kvality vo všetkých ohľadoch. Pre ich profesionalitu, kvalitu a ústretovosť by som ich chcel odporúčať všetkým, teda pokiaľ budete potrebovať pomôcť s upratovaním aj doma, nemusíte hľadať niekoho iného.

Vďaka A SERVIS budete mať dokonale čisto nielen v prostredí, v ktorom pracujete, ale aj kde bývate.

 

„Chemické čistenie kobercov Košice“ zvládlo vyčistiť koberce, ktoré boli takmer na odpis

Boli sme vonku na prechádzke so psom,  náhle sa zatiahlo nebo a začalo strašne pršať a hrmieť. Utekali sme sa schovať domov. Ako bol pes vystresovaný tou búrkou, tak mi vbehol do bytu ako uragán a začal sa všade vytierať. Myslím, že nemusím hovoriť, ako to tam asi vyzeralo. Po tej spúšti, keď sa mi podarilo odchytiť psa, som myslela, že asi všetky koberce ktoré mám, budem musieť vyhodiť.

Povedala som si, toto nemôžem zvládnuť sama vyčistiť a obrátila som sa na internet, aby mohla nájsť nejakú upratovaciu firmu na čistenie kobercov v Bratislave. Vyšlo mi niekoľko firiem, z ktorých som si mohla vybrať. Nakoniec som sa rozhodla pre firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.,tepovanie sedačiek, mechanické čistenie kobercov Košice, ktorá ponúka strojové čistenie kobercov a zároveň má mnoho spokojných zákazníkov a pozitívnych recenzií.

 

 

Zavolala som na centrálu a dohodla som si termín čistenia hneď na druhý deň . Vyhoveli mi bez problémov a v dohodnutý termín dorazili pracovníci firmy. Najskôr si prehliadli koberce, zistili mieru znečistenia a taktiež ich rozlohu a podľa toho namiešali množstvo potrebnej chémie. Aplikovali ju na koberce a nechali nejakú dobu pôsobiť. Účinkuje zároveň dezinfekčne, viaže na seba všetku nečistotu a ničí všetky mikroorganizmy v koberci.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie začali koberce kefovať ťažkým kotúčovým strojom s vysokým šampnóvacím hrebeňom, za ktorým vznikala pena s naviazanou špinou. Prešli ním po celej ploche koberca, až došli nakoniec. Pustili veľmi účinný turbo vysávač, ktorým odsali všetku penu z kobercov preč.

Bola som celkom prekvapená, ako všetky koberce krásne voňali, boli nadýchané a žiarili. Všetka nečistota, pach a škvrny boli razom preč a ja som sa cítila, ako by som si doviezla nové koberce a nechala si ich práve položiť na zem. Strojové čistenie kobercov je úplná bomba a už viem, na koho sa obrátiť, keď budem opäť potrebovať.

Ďakujem firme A SERVIS za ich perfektne odvedenú prácu a odporúčam všetkým ich služby.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Štyri spôsoby, ako...

Po zime je ten ideálny čas, kedy sa vrhnúť na...

3 športy, ktoré...

Premýšľate nad vhodnou športovou aktivitou? Takou, ktorá vás vtiahne do...

Korková podlaha: Prečo...

Korok je využívaný na výrobu rôznych produktov už celé desaťročia....

Štýlové dámske oblečenie...

Cítite, že váš šatník by potreboval miernu rekonštrukciu a obohatenie...

Jak koupit stavební...

Chystáte se stavět novostavbu? Omrzel vás život v bytovém domě...

Viete sa obliecť...

Málokedy sa snažíme vypadať tak dobre, ako keď sa chystáme...

5 najštýlovejších dizajnov...

Dobré a štýlové tričko je základom každého outfitu. To aké...

Stavte na kvalitnú...

Výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý. Je to kúsok, ktorý...

Chata na víkend...

Možno si mobil budete musieť z ruky odstraňovať špachtľou a...

Využite Facebook a...

Stále častejšie sa ako ženy púšťame do vlastného podnikania. Často...

Potrebujete presťahovať nábytok?

Ak si neviete poradiť so sťahovaním sedacej súpravy, skríň alebo...

Stoličky robia domov,...

Nudí vás vaše bývanie, ale nemáte na kompletnú rekonštrukciu ani...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads