Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Konečne kvalitne vyčistené koberce! Tlakové čistenie Košice

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 06 október 2016 00:00

V našej firme sme vyskúšali už tri upratovacie firmy, ktoré nám čistili koberce v celej hlavnej budove. Nikdy sme však neboli natoľko spokojní, aby sme v spolupráci ostali dlhšiu dobu. Jedna firma nebola vôbec spoľahlivá, nedokázala dodržiavať termíny, večne niečo poplietli alebo bez ospravedlnenia neprišli, jednoducho katastrofa. U dvoch ďalších sme zase neboli spokojní s kvalitou práce a to si nemyslím, že by sme boli až nejakí puntičkári, ale koberce po ich práci boli večne fľakaté a celkovo neboli kompletne vyčistené. Taktiež žiadna sláva.

Hľadali sme teda ďalej a pýtali sme sa aj firiem, s ktorými spolupracujeme. Po ďalšom hľadaní a porovnaní recenzií a hodnotení zákazníkov, a pod. nám z toho nakoniec najlepšie vyšla čistenie kobercov, mokré tepovanie sedačiek Košice, ktorú poznali skoro všetci a všetci na nich hovorili samé chvály. Tak sme sa rozhodli, že ich vyskúšame na jednorazové čistenie kobercov a uvidíme.

Firmu sme nakontaktovali. O všetkom nás informovali a behom chvíle nám poslali finančný návrh, ktorý vyzeral naozaj dobre, takže sme neváhali a znovu sme im zavolali a dohodli si s nimi termín realizácie čistenia u nás. Ich prístup bol veľmi milý a všetci boli ochotní.

 

 

V ten deň prišli zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA presne na čas. Bez váhania si prešli firmu, aby vedeli, kde začať a ako postupovať a následne sa pustili do práce. Vytiahli do firmy kotúčové stroje, pomocou ktorých začali hĺbkovo čistiť koberce. Použili tiež účinnú chémiu, ktorá pomohla uvoľniť všetky nečistoty a vďaka tomu boli koberce na konci ich procesu krásne čisté, prevoňali celú firmu, boli vydezinfikované a zbavené roztočov.

S firmou A SERVIS sme boli veľmi spokojní a hneď sme s nimi nadviazali pravidelnú spoluprácu, ktorá nám vydržala doteraz. Ich kvalita práce je stále na vysokej úrovni a sme radi, že môžeme s takou firmou spolupracovať.

 

Upratovacia firma – búrači nočných môr. Výklady, fasády, okná, umývanie, čistenie Košice

Máme veľkú, presklenú zimnú záhradu. Je to pýcha nášho celého domu. Radi v nej trávime čas a len tak relaxujeme. Je to dokonalé miesto k oddychu. Bohužiaľ, pokiaľ vám dojem nezačnú kaziť umastené sklá, nie je to príjemné. Lenže čistenie skiel mi zabralo skoro celý deň, čo už veľmi veľká radosť nie je. Začínala som sa desiť dňa, keď sa zase budem musieť na čistenie vrhnúť. Už to nebola záhrada odpočinku, ale skôr nočných môr. Manžel preto navrhol, aby sme sa pozreli po nejakej upratovacej firme, ktorá by ma týchto nočných môr zbavila. Áno, a prečo nie. Pre veľký úspech sme teda našli firmu výškové práce, čistenie fasád, umývanie okien, presklených výťahov, ktorá sídli tu v Košiciach.

 

Bolo zaujímavé si len tak niekoho pustiť domov, aby vám ako mávnutím prútika umyl okná. Zamestnanci s umývaním nemali žiadny problém. Dostali sa všade, kam bolo potrebné, a svet čuduj sa, mali to hotové za chvíľu. Áno, ja som na to umývanie bola sama, ale ani tak som neočakávala, že by to teraz pracovníkom trvalo tak krátko. Všetko bolo v dokonalom poriadku, a výsledok bol naviac omnoho lepší než odo mňa. Keď nám ešte potom ponúkli nano impregnáciu z vonkajšej strany okien, po ktorej sa okná nebudú musieť až niekoľko rokov umývať, hneď som to prijala. Na umývanie okien v zimnej záhrade dostávajú okná zabrať viac než normálne a je potrebné ich čistiť častejšie. S výkonom pracovníkov firmy A SERVIS som veľmi spokojná a dúfam, že to tak bude aj naďalej. Moje nočné mory sú už rozhodne preč.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Štyri spôsoby, ako...

Po zime je ten ideálny čas, kedy sa vrhnúť na...

3 športy, ktoré...

Premýšľate nad vhodnou športovou aktivitou? Takou, ktorá vás vtiahne do...

Korková podlaha: Prečo...

Korok je využívaný na výrobu rôznych produktov už celé desaťročia....

Štýlové dámske oblečenie...

Cítite, že váš šatník by potreboval miernu rekonštrukciu a obohatenie...

Jak koupit stavební...

Chystáte se stavět novostavbu? Omrzel vás život v bytovém domě...

Viete sa obliecť...

Málokedy sa snažíme vypadať tak dobre, ako keď sa chystáme...

5 najštýlovejších dizajnov...

Dobré a štýlové tričko je základom každého outfitu. To aké...

Stavte na kvalitnú...

Výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý. Je to kúsok, ktorý...

Chata na víkend...

Možno si mobil budete musieť z ruky odstraňovať špachtľou a...

Využite Facebook a...

Stále častejšie sa ako ženy púšťame do vlastného podnikania. Často...

Potrebujete presťahovať nábytok?

Ak si neviete poradiť so sťahovaním sedacej súpravy, skríň alebo...

Stoličky robia domov,...

Nudí vás vaše bývanie, ale nemáte na kompletnú rekonštrukciu ani...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads