Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 21 september 2019

Len vysávanie kobercov nestačí. Hĺbkové rotačné čistenie kobercov Košice

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 14 október 2016 00:00

Predávame dom a sťahujeme sa viac do centra Košíc. Je to krásny dom, ale aj tak sme mu chceli pre predaj dodať lesk. A pretože sme vysťahovali aj väčšinu nábytku, koberce, ktoré sú v niektorých izbách, vynikli. Vyniklo teda aj to, ako sú fľakaté a bez farby. To bola škoda a kazilo to dojem inak novo pôsobiaceho interiéru.

Je možno zvláštne, že sa o čistotu kobercov staráme až teraz, keď dom predávame, ale nikdy nás predtým nenapadlo, že by pre upratovanie kobercov  nestačil vysávač. Taktiež nás nenapadlo, že by stratenú farbu bolo možné nejako obnoviť. Naša realitná maklérka nám však poradila, aká firma to dokáže.

 

Aj keď to asi nebolo nutné, s manželom sme dali na radu maklérky a pozvali sme upratovaciu firmu dezinfekčné čistenie sedačiek, tepovanie kobercov Košice, ktorá nám mala dopomôcť k dokonalosti nášho domu na predaj. Samozrejme sme potrebovali, aby si na nás urobili čas čo najskôr, čo k nášmu prekvapeniu nebol problém.

Nemali sme ani čas upratať s izieb zvyšný nábytok, aj keď ho nebolo mnoho. To ale, ako sme zistili, nebol pre pracovníkov žiadny problém. Upratali nábytok tak, aby mali prístup ku všetkým zákutiam kobercov. Používali metódu strojového čistenia, preto ich hlavnou pracovnou pomôckou bol kotúčový stroj. A na miestach, kde sa nedostal stroj, čistili koberec ručne.

 

Výsledok ich práce bol ohromujúci. Kobercom sa vážne navrátila ich pôvodná farba. Až nám bolo skoro ľúto dom predávať. Aspoň sme boli poučení a už vieme, kde pomoc hľadať aj pri prípadnom znečistení koberca. Naviac hĺbkové čistenia a dezinfekcie kobercov, ktoré robí firma  A SERVIS, by sa malo robiť pravidelne, pretože len vysávanie usadené nečistoty a roztoče neodstráni. Služby tejto firmy veľmi odporúčame.

 

Umývanie výkladov v elektre. Čistenie okien, fasád, nano impregnácia Košice

Mám obchod s elektrom, ktorý je v OC. Keďže chcem mať spokojných zákazníkov, ktorí dobre vidia cez výklad, musím sa tu a tam postarať o to, aby boli čisté. Asi som nemala šťastie pri výbere dobrej upratovacej firmy na umývanie výkladov, pretože som ich nikdy nemala dokonale čisté. Už ma to prestalo baviť, tak som sa spýtala vo vedľajšom obchode, akú upratovaciu firmu používajú oni, keďže sa mi páčili ich výklady.

Povedali mi, že ide o firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Výškové čistenie fasád, umývanie okien Košice, ktorá ponúka umývanie okien, výkladov a leštenie na sucho. Možno práve v tom leštení na sucho je ten trik, výklady vyzerajú tak skvelo ako u nich. Každopádne som neváhala ani minútu a rozhodla som sa, že ich oslovím a dohodnem sa s nimi.

 

Zavolala som na centrálu a povedala som im, že mám na nich kontakt z vedľajšieho obchodu a že by som potrebovala dohodnúť s nimi termín umývania výkladov aj pre mňa. Navrhli mi termín umývania a ja som sa tešila na ich príchod. V dohodnutý čas prišli pracovníci firmy a najskôr si prezreli obchod, aby vedeli, koľko výkladov budú umývať. Umyli rámy a potom sa pustili do skiel. Umyli ich kvalitnými prostriedkami a zotreli stierkou s kvalitnou gumou. Po dôkladnom preschnutí 100 % bavlnenou plienkou bez leštiacich prostriedkov.

Spýtala som sa ich, prečo leštia na sucho a bolo mi povedané, že práve leštiace prostriedky spôsobujú šmuhy a viditeľné ťahy po leštení na skle, pretože sa na nich neskôr zachytáva prach a nečistoty. Netušila som, že práve leštiace prostriedky ešte viac škodia, než keď sa vôbec nepoužívajú. Človek sa stále učí.

 

Výklady boli úplne dokonale umyté a lesklé, takto čisté som ich ešte nikdy nemala. Som rada, že som dostala kontakt na túto firmu a od inej si už výklady nenechám umývať. Ďakujem firme A SERVIS za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby rada odporučím ďalej.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Dôležitosť izolácie pre...

Voda je tvorcom a tiež ničiteľom budovy. Hydroizolácia budovy je...

Aktívna dovolenka pre...

Horská cyklistika vás spája s prírodou. Jazda na horských bicykloch...

Dôvody, prečo je...

Bez ohľadu na to, v akom type domu žijete, bez...

Výhody drevodomov

Drevený dom má niekoľko výhod. Drevo nie je len ekologický...

Novinky v Happy...

Happy Foto, spoločnosť poskytujúca výrobu fotokníh, fotobrazov a celého radu...

Bezpečnostné systémy pre...

V dnešnej dobe je vhodné prijať všetky preventívne opatrenia na...

Vykurujeme domácnosť: Ako...

Vykurovacie materiály si vyžadujú svoje priestory na skladovanie. V prípade...

Koža ako symbol...

V celej histórii zohrávala koža rozhodujúcu úlohu v mnohých ohľadoch....

Ako si vybrať...

Farba, štýl, vzor či textúra – pri výbere tapiet je...

Anatómia práčky

Práčka je jednou z najdôležitejších technológií, ktorá bola vynájdená v...

Nôž pre každého...

Tréning mladého kuchára začína dobrým nožom. Je to jeho prvá...

Získať titul MBA...

Získanie titulu MBA (Master of Business Administration) Vám môže pomôcť...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads