Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Dôvod, ktorý vás presvedčí o nutnosti čistiť koberce v Košiciach

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 17 október 2016 21:36

Pred nedávnom som kontaktovala firmu, ktorá sa zaoberá čistením kobercov. Doviedol ma k tomu trošku nemilý dôvod, a to, že sa u mňa začala prejavovať alergia na zvieracie chlpy. Síce som bola od mladosti zvyknutá na prítomnosť zvierat, ale bohužiaľ alergia sa nevyhla ani mne.

S priateľom sme si z odchytovej stanice adoptovali mačku. Zdal sa nám to ako dobrý nápad, pretože sme chceli maznáčika, ktorý nebude príliš časovo náročný. Mačku sme mali zhruba tri mesiace, ale neskôr sme ju museli kvôli mojej začínajúcej alergii dať k rodičom. I keď bola už tretí týždeň preč, alergia neprestávala, takže som premýšľala, čím to môže byť, že mám prejavy alergickej reakcie stále rovnaké.

Na internete som si prečítala niekoľko diskusií na túto tému a došla som k záveru, že si musím nechať koberce v byte poriadne vyčistiť, pretože inak neurobím žiadny zdravotný pokrok. Zavolala som preto do firmy, kde sa špecializujú na hĺbkové čistenie kobercov od alergénov a roztočov. Išlo o firmu  A SERVIS LIPKA, s. r. o., tepovanie sedačiek Košice, hĺbkové čistenie kobercov, kde mi dohodli termín čistenia hneď na druhý deň, čo ma veľmi potešilo.

Musím uznať, že ich práca bola veľmi dobre vykonaná, pretože koberce boli pekne čisté a predovšetkým vydezinfikované od všetkých dráždivých látok. Firmu A SERVIS preto odporúčam všetkým, kto sa musí o svoje zdravie viac starať.

 

Umývanie okien nie je pre „Výškové práce Košice“ žiadny problém

Máme kastlové okná a ako mnohí z vás vedia, na umývanie to je neskutočný požierač času. Nikdy som sa na to netešila, pretože som vedela, že tým strávim celý deň a na konci dňa budem strhaná a unavená. Raz som si povedala a dosť a rozhodla som sa pre profesionálnu pomoc. Viem, že nie som určite jediná, kto to tak robí, tak prečo sa za to hanbiť.

Na internete som sa porozhliadla po nejakej upratovacej firme na umývanie okien. Vyšlo mi veľa firiem, tak som začala porovnávať ich služby a ceny. Nie každá firma robí kastlové okná, takže som rovno vyraďovala tie firmy, ktoré sa tým nezaoberajú. Postupne som prechádzala ponukami, až som sa rozhodla, že vyskúšam firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Výškové práce Košice, čistenie fasád, umývanie okien, zimných záhrad, ktorá sa zaoberá umývaním okien, výkladov, ale tiež kastlových okien. Vybrala som si ju tiež preto, že má veľa kladných hodnotení a mnoho spokojných zákazníkov.

Na centrále som si dohodla termín umývania okien a čakala som príchod pracovníkov. V dohodnutom čase dorazili pracovníci firmy a obhliadli si celý dom, aby vedeli, koľko okien ich čaká. Najskôr umyli všetky parapety, rámy a kľučky od okien. Potom sa pustili do samotných skiel.

Tým, že máme práve kastlové okná, tak bohužiaľ museli umývať okná zo štyroch strán a nielen z dvoch, ako je tomu v modernej dobe zvykom. Umyli ich kvalitnými prostriedkami a potom zotreli stierkou s kvalitnou gumou. Po dôkladnom preschnutí začali sklá leštiť čistou 100% bavlnenou plienkou bez leštiacich prípravkov.

Museli sa pekne nadrieť, ale zase na druhej strane je to ich náplň práce. Bola som rozhodne šťastná, že to nemusím robiť ja. Musím uznať, že takto krásne umyté okná som nemala snáď nikdy v živote. Výsledok bol naozaj nad moje očakávanie. Týmto firme A SERVIS mnohokrát ďakujem za ich perfektne odvedenú prácu a odporúčam ich služby všetkým.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Výhody drevodomov

Drevený dom má niekoľko výhod. Drevo nie je len ekologický...

Výber správneho oblečenia...

Vďaka motorke si môžete dopriať rýchlu jazdu. Dokonca aj po...

Novinky v Happy...

Happy Foto, spoločnosť poskytujúca výrobu fotokníh, fotobrazov a celého radu...

Bezpečnostné systémy pre...

V dnešnej dobe je vhodné prijať všetky preventívne opatrenia na...

Ako si vybrať...

Farba, štýl, vzor či textúra – pri výbere tapiet je...

Vykurujeme domácnosť: Ako...

Vykurovacie materiály si vyžadujú svoje priestory na skladovanie. V prípade...

Koža ako symbol...

V celej histórii zohrávala koža rozhodujúcu úlohu v mnohých ohľadoch....

Nôž pre každého...

Tréning mladého kuchára začína dobrým nožom. Je to jeho prvá...

Zahraničné pobyty: Skvelý...

Bolo dokázané, že ponorenie sa do kultúry je najrýchlejší a...

Obľúbené Swarovski šperky

V priebehu rokov sa štýl šperkov určite posunul vpred. Existujú...

7 tipov, ktoré...

Niektoré veci už vymysleli iní, a vy si s nimi...

Filter pevných častíc

Ak vlastníte dieselový automobil, pravdepodobne máte filter pevných častíc, ale...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads