Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 23 február 2020

Kvalitné a efektívne čistenie, odstraňovanie škvŕn a fľakov chemickým tepom z kobercov v Bratislave

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 09 december 2016 23:25

Tradície treba ctiť. O tom ani netreba polemizovať. Mne sa však takáto úcta k tradícii pred nejakým časom bezmála nevyplatila, a to o sebe z nezávislých zdrojov viem, že som nadmieru tolerantná a ústretová. O čo išlo? Máme syna, piatka. V triede má pár skvelých kamarátov, takže už od mala sú oveľa viac ako len spolužiaci. Postupne sa medzi nimi rozšírila celkom milá tradícia, osláviť narodky spoločne, najčastejšie v byte oslávenca. 

Koncom októbra mal svoj deň i náš syn, a tak mi už dva týždne dopredu referoval a pílil uši, kto a kedy príde, čo navzájom plánujú a aká by tá „birthday party“ mala vyzerať. Posledné dva tuším ani poriadne nespal. Samozrejme, že som sa s matkami jeho troch kamošov tajne dohodla, čo a ako, aby tá chalanská žúrka dopadla čo najlepšie. Nakoniec, deti majú tiež svoje slabosti, takže neuškodí, ak viete, čo pripraviť a čomu sa vyhnúť.

 

Vošla som do izby, nech reku spracem stola a zarazilo ma kreslo, výrazne posunuté do stredu miestnosti. Syn bol v detskej až podozrivo ticho. Stačilo len krátko pohnúť kreslom a bolo mi jasné, prečo. Na koberci sa skvelo niekoľko škvŕn od coly. Bolo vidno, že deti sa snažili fľaky vyčistiť, ale papierové obrúsky im nepomohli, práve naopak. Napriek stresu a hnevu som sa snažila koberec bleskovo vyčistiť, ale výsledok ma vonkoncom netešil. Dokonca som mala neodbytný pocit, že tie fľaky akosi narástli a prenikli ešte hlbšie dovnútra.

Aj keď bolo synovi už dávno odpustené, problém mi na očiach zostal. Rozhodla som sa pre radikálne rišenie a hneď začala prepátravať web, čo sa dá so škvrnami urobiť v domácej réžii. Návodov som našla toľko, žeby zahatali Dunaj, ale ako naschvál, radosť z čistého koberca mi nepriniesli. Našťastie som počas pátrania dostala nápad, že oslovím radšej dajakú upratovaciu firmu, ktorá má po ruke naisto lepšie riešenia.

Zamerala som sa na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie, tepovanie kobercov Bratislava, ktorá ma zaujala tiež tým, že mala ozaj veľmi dobré ohlasy klientov, rôznych spoločnosti, a najmä, plusové hodnotenia každej svojej práce.

Už pri prvých vetách mi bolo jasné, že sú to profíci. Hneď sa ma pýtali, čo je to za škvrny, čím som sa ich snažila čistiť, v akom stave je koberec teraz. Následne sme si dohodli termín, cenu a o pár dní stáli páni pri dverách. Keďže ma napadlo spásne riešenie, že najlepšie je robiť veci z jednej vody na čisto, dohodla som tiež vyčistenie synovho koberca v jeho izbe. Páni boli presní, usmiati a nič nepredlžovali – pustili sa do toho. Pracovali rýchlo, celkom v pohode a oproti mojej bezvýslednej drine boli vcelku rýchlo hotoví.

Výsledok v detskej som viac-menej očakávala, ale to, čo som videla v obývačke ma ohromilo. Po škvrne ani pamiatky, koberec vyzeral nielen absolútne čistý, skôr ako celkom nový. Navyše musím uznať, že všetko prebehlo nanajvýš šikovne a efektívne, pričom nás to nestálo ktovieaké veľké peniaze. Vôbec som si totiž nepripúšťala desivú možnosť, žeby sme mali kupovať nový koberec, alebo chodiť pomedzi tie fľaky s pocitom hnevu a odporu.

Pracovníci z A SERVIS LIPKA zvládli svoju prácu na výbornú a dokázali, že odbornosť a profesionalita sú v správnych rukách tým najlepším riešením. Snáď neprestrelím, ale odteraz zavádzam do mojej rodiny novú tradíciu. Akékoľvek väčšie a náročnejšie upratovanie bude mať v réžii už len jediný aktér – A SERVIS LIPKA. Po skvelej skúsenosti s kobercom v obývačke je to jediný správny krok. Keby vás postretlo niečo podobné, neváhajte a vyberte si služby práve tejto spoločnosti. Stačí len navštíviť stránku uklid-praha.net a zaručene budete s výsledkom ich práce spokojní.

 

 

Voskovanie, kryštalizácia, renovácia, čistenie podláh, nano impregnácie Bratislava


Už som bol veľmi skeptický pri výberu firiem do môjho domu, kde som mal silne znečistené podlahy. Požičal som si teda od kamaráta poloautomatický stroj z jeho predajne dúfajúc, že sa podlahy podarí vyčistiť. Mal som s tým iba veľa práce, ale výsledok bol rovnaký ako keby som umýval podlahu ručne. Takže som sa teda dal na variant, ktorý som si chcel nechať ako úplne posledný, a to, že zavolám firmu, ktorá sa čistením podláh zaoberá. Prehľadal som internet a prečítal recenzie na rôzne firmy a najlepšia sa zdala firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie podláh Bratislava.

Dohodol som si s nimi teda termín, kedy prídu moju podlahu vyčistiť. V daný termín naozaj prišli a doviezli si so sebou tiež stroj, len o niečo menší. Trochu som sa obával, že to bude to isté, tak som im ukázal stroj, ktorým som podlahu čistil ja. Pán mi na to len povedal, že si všetci myslia, že týmto strojom vyčistia podlahu hĺbkovo, ale nie je to tak. Pýtal som sa teda, ako to je možné a on ma uistil, že veľkú úlohu tam zohráva váha stroja, ktorú má tento požičaný poloautomat hrozne malú a jeho prítlak na podlahu je o 30 kilogramov menší, než má ich kotúčový stroj – pokiaľ si teda ten názov dobre pamätám.

To bolo samozrejme zaujímavé, pretože ich kotúčový stroj bol výrazne menší, ale aj tak ťažší, sám som si ho skúsil poťažkať. Nechal som ich teda pracovať a ďalej sa nevypytoval, aby som im potom neprišiel otravný. Videl som, že na podlahu dávajú chémiu a tú potom nechali niekoľko minút pôsobiť. Po pôsobení chémie kefovali pomocou ich kotúčového stroja, zatiaľ som ale nič nevidel, iba špinavú penu na podlahe, takže všetko odsali vysávačom a potom podlahu ešte zotreli čistou handrou s čistou vodou – to vraj preto, aby chémiu zneutralizovali.

Robili si srandu, že po neutralizácii sa dá z podlahy už takmer servírovať. No musím povedať, že s nimi bola naozaj zábava, naviac ich rozvrhnutie práce bolo veľmi dobre zvládnuté. Sú to profesionáli, je vidieť, že majú mnoho zákaziek a nechcú zdržiavať ani seba a ani zákazníka. No a podlaha? Ta bola perfektne vyčistená a ako nová. Škáry boli biele namiesto hnedej a vďaka chémii bol u mňa doma aj prevoňaný vzduch. Som veľmi rád, že som po mojom boji s nečistotami konečne dostal rozum a zvolil si firmu, ktorá čistenie podláh zaisťuje, pretože takto vyčistenú podlahu by som svojpomocne nikdy nemal.

Rozhodne odporúčam všetkým, ktorí si tiež nevedia rady so svojou podlahou a rovnako tak odporúčam, aby ste sa pri silnom znečistení podláh veľmi nenamáhali, pretože akurát na tom necháte chrbát a pritom firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. všetko pohodlne zariadi.


Na zašlé a špinavé okná, jedine „Umývanie okien Bratislava“


Pred tromi mesiacmi kúpili rodičia dom na okraji mesta. Nie je to žiadna novostavba, ale ani dom na spadnutie. Je to proste normálny dom, ktorý bol ale dlho neobývaný. Keď ho rodičia videli prvýkrát, úplne sa do neho zamilovali, takže sme boli radi aj za nich, že našli konečne svoje vytúžené miesto. Je pravda, že sa tu ešte musel urobiť kus práce, aby vyzeral podľa ich predstáv, ale už to bolo skôr len kozmetického rázu.

Na začiatok sa ale musel celý poriadne upratať, pretože bol naozaj dlho neobývaný. Tak sme sa do toho všetci poriadne pustili, však sme všetci pracujúci a toho času nebolo toľko, ako by sme si predstavovali. Tak sme sa zamysleli, ako to trošku uľahčiť a keď sme popremýšľali, čo nám zaberie najviac práce a času, vyšli nám z toho krásne drevené okná po celom dome, ktorá ale boli zašlé špinou a nečistotami. Začali sme teda pozerať po nejakej upratovacej firme, ktorá by nám s týmto problémom pomohla. Dávali sme veľa na dobré recenzie a pozitívne skúsenosti, vďaka ktorým sme sa dostali k firme A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava.

Ihneď sme firmu skontaktovali a opísali naše želania. Ochotná slečna cez telefón s nami všetko prebrala, rovno sme naplánovali termín uskutočnenia a zároveň nám povedala aj cenový odhad. Proste všetko, čo sme chceli počuť. Už len tento prvotný prístup na nás urobil dobrý dojem. Zamestnanci firmy prišli dva dni po tom, prepočítali si okná, prešli si dom, aby si urobili obrázok, ako dlho by to asi mohlo trvať a ihneď pustili do práce. Bolo vidieť, že títo zamestnanci sú dobre preškolení a vedia, čo sa od nich očakáva. Bez prestávok umývali okno za oknom a šlo im to pekne od ruky. Najviac nás potom prekvapilo, keď leštili okná.

Normálne by sme na okná zobrali nejaký leštiaci prípravok a handra, oni ale nič také nepoužili. Vzali do ruky iba 100 % bavlnenú plienku a celé okno vyleštili tak, že sa leskli ako nové. K tomu umyli celé rámy okien, všetky kľučky i parapety. No jednoducho kompletný servis. Boli sme naozaj veľmi spokojní. Takže firmu A SERVIS musíme len odporučiť.

Napíšte komentár

 • KelLewpreor
  KelLewpreor
  sobota, 24 jún 2017 20:24

  Orlistat In Colorado Co Doctor Buy Generic Accutane Online Cialis Levitra Effetti Collaterali Cialis Indicacion Buying Cialis Online Vente De Propecia En Pharmacie

 • Jess
  Jess
  pondelok, 08 máj 2017 00:22

  You could definitely see your skills in the work you write.
  The arena hopes for even more passionate writers like you who aren't afraid to say how they
  believe. All the time go after your heart.

 • Myles
  Myles
  streda, 03 máj 2017 11:47

  Hi there would you mind letting me know which web host you're working with?
  I've loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog
  loads a lot quicker then most. Can you suggest a good hosting
  provider at a fair price? Many thanks, I appreciate it!

 • Refugia
  Refugia
  piatok, 14 apríl 2017 01:38

  For most up-to-date information you have to pay a visit world wide web and on internet I found this website as a best site
  for most recent updates.

 • Trina
  Trina
  piatok, 14 apríl 2017 01:15

  Hello, all the time i used to check website posts
  here in the early hours in the break of day, for
  the reason that i like to gain knowledge of more and
  more.

Najčítanejšie

Štyri spôsoby, ako...

Po zime je ten ideálny čas, kedy sa vrhnúť na...

3 športy, ktoré...

Premýšľate nad vhodnou športovou aktivitou? Takou, ktorá vás vtiahne do...

Korková podlaha: Prečo...

Korok je využívaný na výrobu rôznych produktov už celé desaťročia....

Jak koupit stavební...

Chystáte se stavět novostavbu? Omrzel vás život v bytovém domě...

Štýlové dámske oblečenie...

Cítite, že váš šatník by potreboval miernu rekonštrukciu a obohatenie...

Viete sa obliecť...

Málokedy sa snažíme vypadať tak dobre, ako keď sa chystáme...

5 najštýlovejších dizajnov...

Dobré a štýlové tričko je základom každého outfitu. To aké...

Stavte na kvalitnú...

Výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý. Je to kúsok, ktorý...

Chata na víkend...

Možno si mobil budete musieť z ruky odstraňovať špachtľou a...

Využite Facebook a...

Stále častejšie sa ako ženy púšťame do vlastného podnikania. Často...

Potrebujete presťahovať nábytok?

Ak si neviete poradiť so sťahovaním sedacej súpravy, skríň alebo...

Stoličky robia domov,...

Nudí vás vaše bývanie, ale nemáte na kompletnú rekonštrukciu ani...

«
»

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.

 

ads