Vytlačiť túto stránku

Ubytovanie v Dunajskej Strede nás príjemne prekvapilo

Zverejnené v CESTOVANIE štvrtok, 14 marec 2019 13:18

S manželom milujeme Slovensko a všetko s ním spojené. V Tatrách máme prechodený každý kút a výlet na populárny Lomnický Štít o Silvestrovské noci bol v minulom roku samozrejmosťou. Keďže ale moji starí rodičia stále na Slovensku žijú, vždy nás upozornia na nejaké populárne termálne kúpele či podobné ubytovanie v ktorom by sme mohli zažiť naozajstný relax. Nie inak tomu bolo v prípade, keď nám bolo ponúknuté ubytovanie v Dunajskej Strede, ktoré na odporúčanie našej babičky rozhodne stálo za vyskúšanie a musím uznať, že nás veľmi príjemne prekvapilo.

 

Ubytovanie Dunajská

Ubytovanie Dunajská Streda sme tak trochu poňali ako také druhé medové týždne, pretože som na tých našich naozajstných medových týždňoch bola tehotná a dovolenka na Bali tak nebola úplne podľa našich predstáv. Musím tak uznať, že náš veľkonočný welness pobyt 2019 Dunajská Streda bol naozaj veľmi romantický. Apartmán bol len náš a tie veľkolepé raňajky a večere v kombinácii s prekrásnymi zážitky s termálnymi prameňmi, vírivkami a neskutočným bazénom pod holým nebom, nebolo vskutku, čo vytknúť. Apartmány Termal v Dunajskej Strede navyše ponúkali také súkromie, že sa tu človek cítil ako doma. Keď sme o svojom nadšení povedali po svojom návrate rodine, čakal nás milý darček k narodeninám, ktorým bol balíček horúce leto 2019 Dunajská Streda. A áno, už sa nesmierne tešíme.

Deti sa už nemôžu dočkať leta

Náš jarný welness pobyt v Dunajskej Strede sa naozaj podaril a podľa našich slov to bolo najlepšie ubytovanie. Dunajská Streda je jedným z tých najzaujímavejších mest na Slovensku. A keďže máme doma dve deti, nešlo inak, než sa s nimi vydať práve na rodinný letný pobyt 2019 Dunajskej Strede, na ktorý sa deti tak nesmierne tešia už teraz. Až uvidí ten obrovský bazén, ktorý na nich čaká pri hoteli, iste je pravdepodobne nikam inam nedostaneme. Ešte, že sa v miestnom hoteli tak luxusne varí.