Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Ako si najlepšie užiť leto?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 31 júl 2017 20:54

Pamätáte si ešte obdobie, keď ste boli školáci a vašou najobľúbenejšou časťou roka bolo práve leto? Letné prázdniny predstavujú šťastnú chvíľu v živote detí a teenagerov. Už sa nemusia starať o školu. Svet je ich a môžu robiť takmer hocičo. Ak nie ste školáci, mesiace jún, júl a august už pre vás neznamenajú úplnú slobodu. Možno je pre vás leto trochu deprimujúce. Vonku je krásne, počasie láka k vode a vy musíte sedieť v kancelárii. Len preto, že si už leto pravdepodobne nikdy nebudete vychutnávať tak, ako keď ste boli dieťaťom, neznamená to, že by ste sa ho nemali pokúsiť vychutnávať najviac ako to len pôjde. Urobte tie najlepšie veci z tých, ktoré vás lákajú. Zmena vašej rutiny v najmenšom smere dokáže urobiť zázraky pre vašu dušu. Ak ste v lete v práci, ale stále chcete dosiahnuť to najlepšie - môžete. Určite si predsa beriete pár dní voľna a tie si užite na maximum.

 

Leto, zábava a riskovanie

Práve teraz je ten čas, keď sa môžeme uvoľniť a skúšať veci, ktorými by sme inak pohŕdali. Môžete skúsiť riskovať a ísť na vodné lyže alebo rafting. Ak však nechcete riskovať, čo sa týka vášho zdravia, možno vás budú lákať hazardné hry. Za posledné dve desaťročia sa hazardné hry rozšírili po celom svete. V dnešnej spoločnosti je hazardná hra populárnou a prijateľnou formou zábavy. Ak si hovoríte, že určite sa vám nebude chcieť navštíviť kasíno či herňu, tak si môžete zahrať Keno, ale aj ruletu alebo kartové hry, ako je poker a to všetko online.

 

Všetci radi čas od času riskujeme. Bohužiaľ nie vždy vyhráme, ale skutočná zábava je v hre, nie vo víťazstve.Vyskúšajte www.kasino-sk.com/keno.

 

Vyrazte na dovolenku

Leto je čas na pláž, priateľov a príjemné počasie. Prvým a najdôležitejším dôvodom, prečo sú dovolenky pre ľudí dôležité, je to, že pomôžu obnoviť ich fyzickú a duševnú energiu, ktorá im pomôže lepšie vystupovať a podávať vyššie výkony.

 

Na dovolenke môžeme získať hodiny spánku navyše, zabudneme na stres a úzkosť, krvný tlak klesá a dúfajme, že si týmto pohodovým časom predĺžime život o niekoľko rokov. Tento čas má úžasný efekt, uvoľňuje váš mozog a svaly a umožňuje vám naozaj odpočívať. Keď sa vrátite späť do práce, cítite rozdiel. Vaša motivácia je oveľa vyššia a vy už premýšľate o vašich nasledujúcich sviatkoch a o tom, ako byť v práci čo najlepší, aby ste si ich mohli umožniť.

 

Prázdniny sú najlepší čas na to, aby ste stiahli všetky tie malé obmedzenia, ktoré vás doma zužujú (napríklad kancelárska etiketa), a aby ste boli otvorení zmýšľaniu rôznych prístupov k životu. Pravdepodobne sa dozviete niečo o sebe, niečo, čo ste predtým nevedeli, a čo vám raz môže pomôcť.

 

Viac informácií  >> TU <<

Napíšte komentár

 • Epifania
  Epifania
  streda, 02 august 2017 14:04

  Howdy! Quick question that's totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
  My web site looks weird when browsing from my iphone4.
  I'm trying to find a template or plugin that might be
  able to resolve this issue. If you have any suggestions, please share.
  Thanks!


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.