Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Nakupujeme a cestujeme so zľavami

Zverejnené v ZAUJALO NÁS streda, 02 august 2017 11:42

Pýtate sa, prečo by mal každý obohatiť svoj život cestovaním po celom svete? Kým sme na tomto svete, mali by sme ho spoznávať.

 

Veríme, že cestovanie po celom svete by nemalo byť ťažké. Je to vlastne niečo, čo by všetci mali spraviť aspoň raz v živote. Či už sa rozhodnete stráviť pár rokov alebo len pár mesiacov cestovaním touto krásnou planétou, je dôležité vidieť, čo je tam vonku. Je na vás, aby ste sen splnili a podnikli prvý krok. Nie ste si istí, kde začať a či máte dostatok financií? V dnešnej dobe cestovanie nemusí byť vždy drahé. Len treba vedieť hľadať zľavy, či už v podobe Last Minuľavy. byť vždy drahé. Len treba vedieť hľadať zľavy. te dovolenie alebo hľadaním lacných leteniek. Ďalšou možnosťou je využiť ponuky zľavových portálov. Odporúčame Zľavohit.sk, kde nájdete zaujímavé pobyty na Slovensku, v susedných krajinách ako je Česko a Maďarsko, ale môžete sa vydať aj na romantickú cestu do Ríma. Stačí len pozorne a pravidelne pozerať ich stránku.

 

Všetky výzvy a príležitosti, ktoré získate pri cestovaní, vám pomôžu zistiť, kto ste takým spôsobom, ktorý je možný len na ceste.

 

Ak ste otvorení a ochotní, cestovanie vás urobí neuveriteľne lepšou ľudskou bytosťou. A to je naozaj cieľ, nie? Ak neviete, kde začať, pozrite si ponuku tejto stránky. Očarí vás zájazd do Turecka, Ríma alebo zostanete radšej doma na Slovensku a využijete zľavu na návštevu zoologickej záhrady v Bojniciach? Výber je len na vás.

 

Ak si myslíte, že šetriť sa dá len na cestovaní, ste na omyle. Nájdete tu tovar všetkého druhu. Na cestovanie potrebujete niektoré veci. Napríklad kufor alebo príručnú batožinu. Ak sa túžite pred dovolenkou skrášliť a navštíviť kozmetičku, pedikérku alebo ísť na depiláciu, stačí zadať zľavy a určiť si vaše mesto, napríklad zľavy Bratislava a brázdiť širokou ponukou služieb. Prečo zaplatiť za niečo viac, keď môžeme využiť tieto jedinečné zľavy?

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.