Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Ako vybrať správnu kazetu do tlačiarne?

Zverejnené v ZAUJALO NÁS streda, 02 august 2017 11:47

Žijeme v dobe plnej počítačov a spoločne so všetkými týmito počítačmi potrebujeme aj tlačiarne. Na druhej strane, tieto tlačiarne potrebujú atrament. Keď sa atrament zníži alebo minie, vytlačené strany začnú slabnúť alebo dokonca zanechávajú pruhy a škvrny. Ako všetci vieme, vaša atramentová kazeta pre tlačiareň raz dovŕši svoj čas a minie sa. Preto je skvelý nápad uchovávať informácie o atramentových kazetách (typ tlačiarne a model, náhradné diely kaziet), a čo je ešte dôležitejšie, vždy si nechajte jednu plnú kazetu po ruke, aby ste ju mohli použiť v prípade potreby. Nikdy neviete, kedy sa vám kazeta minie. Môže to byť práve v čase, keď ju budete najviac potrebovať.

 

Atrament či toner?

Zrejme by ste mali vedieť, či potrebujete atramentovú kazetu (pre atramentové tlačiarne) alebo tonerovú kazetu (pre laserové tlačiarne). Atramentové tlačiarne typicky používajú čierne atramentové kazety a farebné atramentové kazety, ktoré majú všetky tri základné farby, ktoré môžu byť kombinované tak, aby tvorili širokú škálu farieb a odtieňov. Niektoré fotografické tlačiarne používajú viac ako jednu farebnú kazetu. Nahradenie všetkých týchto kaziet môže byť drahé, takže nakupovanie za najvýhodnejšiu cenu môže znamenať veľké úspory. Toner HP 650 je alternatívna atramentová kazeta, ktorá spĺňa tie najvyššie požiadavky kvality tlače.

 

Pravidelne sme bombardovaní reklamami, v ktorých sme informovaní, že produkt danej značky je najlepší. A ten najvhodnejší pre nás. Ako máme vedieť, komu dôverovať? Poďme si rozobrať dva najčastejšie používané pojmy.

 

Čo znamená OEM?

Aký je rozdiel medzi kompatibilnou a repasovanou tonerovou kazetou?

 

OEM je skratka pre výrobcu pôvodného zariadenia. Toto je typ kazety, ktorú vyrába spoločnosť, ktorá vašu tlačiareň vyrobila. Samozrejme, výrobca vašej tlačiarne odporúča, aby ste používali jeho výrobky a tvrdí, že jeho výrobky fungujú lepšie ako výrobky konkurencie s nižšou cenou. Bohužiaľ, OEM kazety sú najdrahšou voľbou z dôvodu ich postavenia značky.

 

Čo sú kompatibilné tonerové kazety?

Kompatibilná tonerová kazeta je vyrobená zo všetkých nových častí, ale nemusí byť rovnakej značky ako tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie. Namiesto toho sú časti v kompatibilných tonerových kazetách veľmi podobné tým, ktoré vyrába spoločnosť tlačiarne. Tento typ tlačovej kazety je zvyčajne nízky a je zvyčajne veľmi dobrá voľba. Lacný toner q2612a je plne kompatibilný s tlačiarňou HP a spĺňa všetky požiadavky tlače. Tieto kazety sú zvyčajne ľahko dostupné v akomkoľvek obchode s kancelárskymi potrebami alebo v eshopoch.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.