Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Večierky v maskách sú v cool

Zverejnené v RODINA pondelok, 21 august 2017 14:13

Vieš ako to občas býva. Kamoš/známy/bratranec/kolega/pes ťa zavolá na svoju párty, ty sa tešíš, prídeš tam a stráviš celý večer s pivom v ruke pri jednom zo stolov a odídeš spať o desiatej, lebo to bola šialená nuda. Doma si potom hovoríš, že si ten večer mohol využiť lepšie.

 

Alebo si zodpovedný rodič, ktorý chce pre svoje ratolesti len to najlepšie. A čo je úžasnejšie, ako tá najneobyčajnejšia narodeninová oslava, na ktorej sa všetky deti budú cítiť ako v rozprávke? Lámeš si hlavu ako na to? Stačí využiť parádny party shop Bratislava.

 

Roztoč to!

Je jedno, čo potrebuješ. Či je to maska na karneval v Benátkach, výzdoba na párty verného kamoša z detstva, chceš zažiariť najlepšou rozlúčkou so slobodou svojho brata, alebo proste len zažiť originálny Silvester. Party shop Bratislava ponúka všetko od výmyslu sveta. Od drobných zábavných doplnkov, cez suprové funny masky až po celé, do detailu vymakané kostýmy.

 

Bonaparty.sk má v ponuke kostýmy a dekorácie na každú príležitosť. Už sa ti nestane, že sused bude mať vyzdobený dom na Halloween a ty budeš len ticho závidieť a z obývačky pozerať na koledníkov, ktorí tvoj dom obchádzajú, lebo si ho popri tom vysvietenom vedľa ani nevšimnú. Stačí pár minút v eshope a zmeníš aj svoj dom na tajomný hrad plný desivých kostier, škľabiacich sa tekvíc, nečakaných útokov netopierov a budeš to práve ty a tvoj dom, na ktorý sa budú susedia spoza záclony pozerať a rozmýšľať, ako si to všetko dokázal. Decká budú nadšením bez seba, keď ich oblečieš do tých najdesivejších kostýmov.

 

Nesklam svoje deti ani na Vianoce a navleč ich do kostýmov vianočných škriatkov, hviezd alebo čohokoľvek iného. Kúp im kostým a pošli ich na školský karneval, kde na nich budú visieť oči všetkých spolužiakov, pretože práve ich kostým každému vyrazí dych.

 

Premeň každú rozlúčku so slobodou na doživotný zážitok, stačí štipka kreativity a plný nákupný košík. Môžeš vyparádiť izbu tak, že ju nespozná ani ten, kto v nej býva a tá párty, ktorá bude nasledovať ukončí slobodný stav najštýlovejšie široko-ďaleko.

 

Jednoducho si klikni na Bonaparty.sk a tvoj párty život naberie úplne nové grády.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.