Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Liečba psoriázy excimerovým laserom

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL nedeľa, 03 september 2017 19:38

Psoriáza je autoimunitné ochorenie charakterizované červenými škvrnami na koži. Hoci ovplyvňuje najmä pokožku, psoriáza skutočne začína hlboko vo vnútri, v našom imunitnom systéme. Neexistuje žiadna liečba, ktorá by psoriázu jednoznačne a natrvalo vyliečila, ale existuje veľké množstvo procedúr, ktoré ju vedia potlačiť.

 

Pri liečbe psoriázy je potrebné znížiť zápal a čistiť pokožku. Liečba sa môže rozdeliť na tri hlavné typy: topická liečba, svetelná terapia a systémové lieky.

 

Pri topickej liečbe sa používajú rôzne krémy a masti, ktoré sa aplikujú na pokožku. Sú vhodné pre mierne až stredne závažnú psoriázu. Keď je ochorenie v pokročilom štádiu, krémy sa kombinujú s perorálnymi liekmi alebo svetelnou terapiou. Pomáhajú aj doplnky stravy, medzi ktoré patrí rybí olej, vitamín D, bodliak mliečny, aloe vera a hroznový olej.

 

Všetky tieto liečby fungujú dobre, ale lieky môžu mať vedľajšie účinky a liečba svetlom vyžaduje režim troch sedení týždenne počas dvoch až troch mesiacov, po ktorých nasleduje udržiavacia terapia.

 

Excimerový laser

Dnes existuje ďalšia možnosť na liečbu psoriázy: excimerové lasery, ktoré dodávajú ultrafialové svetlo do lokalizovaných oblastí pokožky. Táto liečba využíva intenzívne zamerané dávky laserového svetla, ktoré pomáhajú kontrolovať oblasti mierne až stredne závažnej psoriázy bez toho, aby poškodzovali zdravú pokožku okolo nich. Cieľová laserová terapia má podobnú účinnosť ako tradičná liečba svetlom, ale pracuje so silnejšími dávkami svetla, ktoré sa môžu dostať hlbšie do postihnutej kože.

 

Ako to prebieha

Excimerové laserové ošetrenie sa vykonáva v ordinácii dermatológov. Každé sedenie trvá len niekoľko minút. Počas liečby lekár zameriava laser priamo na škvrny psoriázy. Pacient môže pociťovať v ošetrovanom mieste teplo. Táto liečba predstavuje rýchly a časovo nenáročný proces. Pre dosiahnutie optimálneho výsledku je potrebné sedenie opakovať 6-12 krát. Liečba psoriázy excimerovým laserom je stále relatívne nová terapia, ale väčšina ľudí vidí skutočne výsledky už po niekoľkých ošetreniach.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.