Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Kým povie „ÁNO“.

Zverejnené v SEX a VZŤAHY nedeľa, 17 september 2017 12:55

Splnila vaše sny o partnerke na celý život. Neviete si po svojom boku predstaviť inú a už dlho plánujete ten správny okamih, kedy sa jej spýtate, či si vás vezme a posunie váš vzťah na tú najvyššiu možnú úroveň. Všetko máte premyslené, čas, miesto, len jedna vec chýba. Ten pravý prsteň pre pravú dámu.

 

Svadobné obrúčky z eshopu Ardiama.sk nie sú jediným tovarom, ktorý zaujme náročných klientov hľadajúcich výnimočné prstene. Ak sa ešte len chystáte vašu budúcu partnerku oboznámiť s tým, že s ňou rátate na celý život, zamerajte sa na štýlové snubné prstene, ktoré vám e-shop Ardiama ponúka. Na výber je biele, žlté a ružové zlato a vysokokvalitné diamanty. Dokonca môžete následne zásnubný prsteň vkusne skombinovať so svadobnou obrúčkou.

 

Štýl prsteňov je zámerne jednoduchší, aby vynikla krása a hodnota diamantu v strede a nikto nezapochyboval o tom, že ide o zásnubný prsteň. Navyše si môžete zvoliť veľkosť diamantu. A ak viete, že vaša vyvolená uprednostňuje väčšiu zdobnosť, vyberte prsteň s kruhom diamantov okolo centrálneho diamantu alebo taký, ktorý je zdobený aj postrannými diamantami na obrúčke.

Nádherné diamantové prstene sú nezabudnuteľným darom aj keď nejde o budúcu nevestu. Neváhajte týmto hodnotným darčekom obdarovať svoju partnerku pri výnimočnej príležitosti či výročí alebo poďakovať svojej manželke za dlhé roky podpory a vernosti.

 

Ako zistiť správnu veľkosť

Veľa mužov pri výbere prsteňa zápasí s tým akým spôsobom zistiť jeho správnu veľkosť, ak má byť jeho darovanie úplným prekvapením. Najľahšie je vystihnúť chvíľu, kedy si partnerka svoje vlastné prstene zloží a vy nepozorovane odkreslíte na papier jeho vnútorný obvod, ktorý následne zmeriate. Ešte ľahšie je zmerať nie obvod, ale priemer odkresleného prsteňa a podľa tabuliek, ktoré ľahko nájdete na internete zistíte tú správnu veľkosť.

 

Ďalším spôsobom je rýchlo si prsteň vyskúšať na niektorom zo svojich prstov. Nevadí, že ho nenavlečiete celý, zapamätajte si miesto, po ktoré ste prsteň navliekli a to potom zmerajte niťou alebo úzkym pásom papiera a máte obvod prsteňa.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.