Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Dámy, obujte sa!?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 25 september 2017 19:56

To sa niekedy ľahšie povie ako urobí. Topánok je k dispozícii nepreberné množstvo, ale nájsť medzi nimi skutočne kvalitné a pritom nevyjsť na mizinu, to je už iná vec. Ja osobne patrím medzi vyššie ženy (177 cm) a moja noha sa ustálila na úctyhodnom čísle 41. Našťastie. Podrásť ešte o jedno číslo a už by som v dámskom oddelení väčšinou nenakúpila. Musela by som prejsť do športu a kúpiť si plutvy.

 

Niekde som čítala, že vysokí ľudia musia mať väčšiu nohu, inak by neudržali rovnováhu. Niečo na tom asi bude. Aj keď musím priznať, že napriek môjmu (vraj) vhodnému pomeru výšky a veľkosti nohy bežne narážam do zárubní, nechtiac zhadzujem z obchodných regálov tovar alebo sa potknem aj na koberci. Nebude to s tou mojou rovnováhou ktoviečo. A aj preto je pre mňa veľmi dôležité nosiť topánky, ktoré sú hlavne pohodlné. Áno, hádate správne – aktuálny trend tenisiek je pre mňa ako stvorený.

 

U mňa to vyhrala značka Converse, lebo vďaka nej si ich topánky aj môžem dovoliť aj sa nosia fakt dobre.hlavne – mávajú aj moje číslo. No dobre, musím si svoju 41-ku uchytiť čo najskôr, ale je tam! A čo mám najradšej – opticky tie ich tenisky nohu trochu skracujú. Takže klamem telom, vlastne nohou a som spokojnejšia. Nosím tenisky prakticky ku všetkému – k sukni, šatám, nohaviciam...a ešte aj vyzerám moderne.

 

Dámske topánky Converse už väčšinou nakupujem na internete, mám overené, že mi ich číslo sedí a preto nemusím skúšať vopred. A páči sa mi, že keď sú „dámske“, sú naozaj dámske. Pekný dizajn, moderné prevedenie, minule som si kúpila strieborné.

 

Môj syn bude mať narodeniny. Je to každý rok ťažšie - čo vybrať takému chalanovi, ktorý je už vlastne mladým mužom? Málokedy sa už trafím do darčeka, ktorý by splnil jeho očakávania. A tak to radšej nechávam na ňom. Bola som príjemne prekvapená, keď si vybral batoh z pánskych tašiek Converse. Vraj „táto značka môže byť“. Tiež si myslím.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.