Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Máte na viac? Získajte titul MBA!

Zverejnené v ZAUJALO NÁS piatok, 29 september 2017 10:34

Máte už dosť seminárov a školení, kde preberáte len bezduchú teóriu, ktorá je na hony vzdialená od skutočnej praxe? Ste profesionál, ktorý vie, že bez neustáleho vzdelávania nebude stačiť novým trendom a požiadavkám? Chcete na sebe ďalej pracovať a naučiť sa nové poznatky úspešne aplikovať do praxe? Či ste zamestnanec alebo podnikateľ, váš osobný rozvoj vám pomôže na ceste za úspechom. Prihláste sa na ročné štúdium na Cambridge Business School (CBS) a získajte titul MBA.

 

Za najväčšie prednosti štúdia na CBS patrí časová flexibilita a zameranie na prax. Výučbu vedú špičkoví odborníci, ktorí pôsobia na vysokých manažérskych postoch. Nezameriavajú sa na klasické memorovanie teórie, ktoré je typické pre štandardný vzdelávací systém, ale na workshopovou formou vedené vzdelávanie, ktoré vám umožní priamo riešiť konkrétne situácie vášho profesionálneho života.

 

Za krátky čas získate veľmi veľa

Vybrať si môžete z 12 študijných programov a výučba prebieha dištančnou formou, takže sa nemusíte obávať, že by ste to časovo nestíhali. Pozostáva zo 4 seminárov a zvyšok je realizovaný e-learingovou formou – online dostupnými študijnými materiálmi a konzultáciami, ktoré môžete absolvovať ako osobne, tak aj telefonicky, e-mailom alebo formou videokonferencie.

 

Získate rozšírený pohľad na obchodné príležitosti, nové a zaujímavé impulzy, poznatky, ktoré môžete vďaka ich aktuálnosti ihneď aplikovať do praxe, rozpracujete nové stratégie svojho pôsobenia v zamestnaní a čo je najlepšie – získate cenné kontakty od ostatných účastníkov, ktorí vám môžu pomôcť v novom nasmerovaní svojej kariéry alebo v získaní nových obchodných príležitostí.

 

Titul, ktorý otvára dvere

Štúdium na CBS ukončíte získaným titulom MBA (Master of Business Administration), ktorý vás zaradí medzi špičkových, medzinárodne uznávaných manažérov. Otvorí vám dvere ku kariérnemu postupu a lepšiemu platovému ohodnoteniu, zabezpečí prestíž a náskok pred ostatnými. Držiteľ titulu MBA je považovaný za špecialistu vo svojom odbore, ktorý vie svoje znalosti efektívne previesť do praxe. Preto neváhajte a navštívte stránku www.cambschool.sk, ktorá vám ukáže cestu k úspechu.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.