Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 19 február 2019

Titul MBA = reštart vašej kariéry

Zverejnené v ZAUJALO NÁS štvrtok, 05 október 2017 10:57

Vaše manažérske schopnosti sú brilantné, ale cítite, že už novým trendom nestačia? Zastali ste na mŕtvom bode, aj keď v sebe stále cítite obrovský potenciál? Chcete sa posunúť vyššie, ale neviete nájsť tú správnu cestu? Alebo ste podnikateľom, ktorý bol roky úspešný a zrazu sa potkýna o jeden problém za druhým? Nezúfajte. Nestalo sa nič hrozné, len doba pokročila viac, ako ste stihli zaznamenať. Potrebujete reštart a posun na vyšší level.

 

Bežné vzdelanie už nestačí

Či už ste manažérom, riaditeľom podniku, zamestnancom štátnej správy alebo majiteľom malej firmy, váš profesionálny život raz za čas postretnú krízové obdobia. Po ich prekonaní by ste mali byť silnejší a múdrejší. S rýchlo sa meniacimi trendami a novými výzvami prichádzajú aj nové požiadavky na vaše schopnosti, rýchlu flexibilitu a aktuálne vedomosti. Kde však nájsť čas na neustále vzdelávanie sa v nových oblastiach? Ako udržať krok s dobou a dostať sa medzi najlepších?

 

Ponúkame vám formu vzdelávania, ktorá stavia na časovej flexibilite a poskytuje tie najkvalitnejšie odborné znalosti. Na princípe tzv. Oxfordského vzdelávacieho modelu vám prinesie najnovšie poznatky a formou aktívnych workshopov a prednášok vás naučí ako ich priamo uplatňovať v praxi.

 

Titul, ktorý niečo znamená

V European School of Business & Management (ESBM) vás budú učiť len skutoční odborníci. Zabudnite na nezáživné teórie a nudné prednášky, štúdium je založené na praktickom rozvoji vedomostí a logických schopností, ich aplikovateľnosti do praxe a po jeho absolvovaní získate prestížny titul MBA (Master of Business Administration), ktorý z vás urobí uznávaného odborníka vo svojom odbore. Otvorí vám dvere aj do nadnárodných spoločností, posilní vašu pozíciu na trhu práce a umožní získať lepšie finančné ohodnotenie.

 

Titul MBA pre vás znamená obrovskú konkurenčnú výhodu a dôkaz o tom, že nie ste len človek teórie, ale skutočný odborník, ktorý vie reálne implementovať osvojené vedomosti a postupy do praxe. Ako manažér budete považovaný za špičku vo svojom odbore, ako zamestnanec dokážete svoje najlepšie kvality, ktoré vás posunú na ceste za kariérou a ako podnikateľ získate neoceniteľné know-how.

 

Zistite viac na www.esbm.sk a prečítajte si o časových možnostiach štúdia, ktoré sa prispôsobí vašim možnostiam, bohatom e-learingovom programe a jednotlivých špecializáciách.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.