Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Nadmerné potenie - čo s tým?

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 18 október 2017 13:03

Nadmerné potenie v podpazuší, na čele, na chodidlách a u niektorých aj na celom tele. Poznáte to? Pot sa z vás leje, aj keď na to nie je dôvod a vy ste už zúfali z toho, čo s tým robiť. Našťastie na každý problém existuje riešenie. Jeden z tých skutočne účinných riešení je botox. A nie, nebojte sa, nie je určený na vyhladenie vrások, ktoré vám vznikli z potenia. Ale na to, aby potenie zastavil.

 

Nadmerné potenie, nazývané aj hyperhidróza, je stav, kedy naše telo produkuje bez nejakej zjavnej príčiny veľa potu. Pri bežnom potení sa vyprodukuje pol až jeden liter potu. Pri záťaží, a to nielen fyzickej ale aj psychickej to môžu byť až štyri litre. Ak sa však takéto množstvo potu vytvorí aj bez týchto príčin, ide o nadmerné potenie.

 

Pri neopodstatnenom nadmernom potení - hyperhidróze nie je príčina úplne známa. Najčastejšie to môže byť ochorenie štítnej žľazy, cukrovka, dedičnosť, infekcia, alebo súhra viacerých dôvodov. V každom prípade nie je jednoduché, ak vôbec možné, nájsť dôvod potenia. Žiaľ, vy s tým musíte žiť, či už viete, prečo to tak je alebo nie. V takomto prípade určite nepomáhajú antiperspiranty ani deodoranty. A nie je vždy možné nosiť náhradné oblečenie. Ak chcete zastaviť nepríjemné potenie, ktoré vám znepríjemňuje každodenné aktivity v živote, dajte si do problémového miesta pichnúť botox.

 

Botox (alebo aj botulotoxín) je látka, ktorá dokáže paralyzovať nerv, čím sa znemožní pohyb svalu. Využíva sa napríklad na odstránenie mimických vrások, pretože nedokážete pokrčiť kožu na mieste vpichu. Pri aplikácií botoxu v prípade nadmerného potenia, zablokuje nervové impulzy potných žliaz, výsledkom čoho je redukcia tvorby potu. V prípade podpazušia je to pomerne bezbolestne, v oblasti nôh a rúk, to zabolí určite viac, ale výsledok stojí za to. Botox vydrží 6 až 9 mesiacov, čo je celkom dlhý čas, keď sa s nadmerným potením lopotíte každý deň.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.