Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 25 jún 2019

Váš milostný život zachránia práve generiká

Zverejnené v SEX a VZŤAHY štvrtok, 02 november 2017 15:23

Najdôležitejšou súčasťou vzťahu medzi ženou a mužom je samozrejme porozumenie, dôvera a láska. Mnohé vzťahy fungujú bez hádok, niektoré aj s nimi. Každý však vie, že po hádke prichádza udobrenie. Čo však máte robiť keď aj váš sexuálny život prestane byť v poriadku?

Ako muž si veľmi ťažko priznávate zlyhanie v posteli, no vaša priateľka či manželka by nemala byť neustále neuspokojená. Práve tento článok je o mnohých možnostiach, o ktorých ste nevedeli a ktoré vám zaručene pomôžu. Nelámte si už hlavu kde sa stala chyba ale hľadajte riešenie.

 

Prvotné riešenia

Možno patríte aj vy medzi tých mužov, ktorí sa obávajú návštevy doktora s problémom nedosiahnutia erekcie. Obavy z hanby alebo priznanie zlyhania v takejto chúlostivej téme častokrát dokážu vyvolať ešte väčšie zlyhanie počas sexuálneho styku. Preto sa môžete snažiť nájsť riešenie cez internet. Na mnohých fórach sú napísané rady od mnohých mužov s týmto problémom, no väčšina z nich nezaberá.

 Prvotne môžete skúsiť priniesť do postele viac rozkoše. Skúste si pred milovaním pustiť v televízii porno film, ktorý by vám mohol pomôcť vzrušiť sa. Alebo venujte väčší čas predohre. Taktiež sa na trhu nachádzajú lubrikačné gély, ktoré pôsobia stimulačne.

 Okrem lubrikačných gélov existujú stimulačné kondómy alebo vibrujúce krúžky. Ak vám žiaľ nepomáhajú ani tieto rady musíte sa obrátiť na lekársku pomoc.

 Práve lekár dokáže najvhodnejšie určiť, ktorý liek vám najlepšie pomôže. Aj najznámejšia modrá tabletka je viazaná na lekársky predpis, čiže doktora navštíviť musíte. Tejto hanblivej situácii sa však môžete vyhnúť ak siahnete po generikách.

 

Kvalitné riešenie

Lieky na podporu erekcie a dlhšej výdrže si môžete kúpiť aj v lekárni. Tu však jedno balenie dostanete za naozaj vysokú cenu, čo predstavuje investíciu, hlavne pokiaľ sa chcete milovať viac krát do mesiaca.

Nemusíte sa však obávať, pretože na trhu sa nachádzajú lacnejšie náhrady liekov s rovnakou účinnou látkou ako modrá tabletka. Tieto lieky sa nazývajú generiká a sú vernou verziou originálneho lieku a taktiež obsahujú množstvo účinnej látky ako napríklad 100mg Sildenafilu. Látky, ktorá vám zabezpečí erekciu do 10 až 15 minút od použitia a kvalitný dlhotrvajúci sexuálny výkon až po dobu 5 hodín.

 

Generické lieky

Pokiaľ trpíte podobnými problémami aj vy, oceníte ponuku lacných generík rôznych výrobcov, ktoré sa predávajú na bežných internetových e-shopoch. Práve tu môžete nájsť viacero foriem liečiv na podporu erekcie.

Generiká Viagry sú vo forme tabliet, šumivých tabliet do vody, žuvacích tabliet alebo aj želé gélu. Generikum Viagry vo forme modrých tabliet s názvom Kamagra Gold 100mg sa predáva v balení so 4 tabletami, pričom jedna tabletka je určená na jedno milovanie.

Máte si teda možnosť za výhodnú cenu zabezpečiť kvalitný sex a hlavne vaša sexuálne nespokojná partnerka zas pocíti vašu silu v posteli. Generiká vo forme tabliet si môžete objednať napríklad na stránke lacnegenerika.sk aj pod názvom Sextreme 100mg, ktoré majú rovnaké zloženie aj účinok, len iného výrobcu.

Okrem Sextreme sú v e-shope viaceré značky s vyšším obsahom látky Sildenafilu určené pre mužov, ktorým 100mg nestačí na dosiahnutie a udržanie dlhšej erekcie.

Značka Sextreme vyrába aj Chewable (v preklade žuvacie) tabletky, ktoré pre vás predstavujú vhodnú voľbu, ak nemáte radi prehĺtanie tabliet. Tieto tablety sú v balení po 10 kusov a vaša peňaženka tiež nebude trpieť.

Najväčšiu zmenu priniesli Kamagra šumivé tablety, ktoré stačí len nechať roztopiť v 3dcl vody a následne vypiť. Zmenou oproti ostatným generikám je začiatok účinku, ktorý je neuveriteľných len 5 minút po vypití. V balení je 7 šumivých tabliet a cena balenia je veľmi nízka. Sami môžete oceniť výhodu tohto balenia a skúsiť na vlastnej koži ako účinkuje.

Zaujímavé je aj balenie šumivých tabliet, ktoré rafinovane môžete schovať aj pred vašou novou priateľkou alebo známosťou, pred ktorou sa nechcete s takýmto problémom v posteli zdôveriť. Stačí povedať, že si potrebujete dať magnézium alebo akýkoľvek vitamín v šumivej tablete a je to. Vypiť pohár vody pred milovaním predsa nie je nič zvláštne. A bude vám to dokonca chutiť.

 

Prečo uprednostniť generická pred Viagrou

Výhodou lacných generík je napríklad nakupovanie cez e-shop z pohodlia domova. Znamená to pre vás vyhnutie sa hanblivého pocitu keď musíte oznámiť svojmu doktorovi aké problémy v posteli máte a žiaľ že chyba je vo vás.

Tak isto sa vyhnete návšteve lekárne, kde pracuje možno vaša známa alebo suseda ako magistra a mala by vám práve ona vydávať lieky na podporu erekcie. Najlepšia výhoda nakupovania generík cez internet je doručenie vašej objednávky diskrétne až domov, priamo na vaše meno bez akejkoľvek trápnej situácie.

Vy môžete pripravovať jedlo na romantickú večeru s vašou polovičkou, kým váš pomocník na milovanie príde priamo k vám.

Nezabudnite si stránku pozrieť celú, pretože zaujímavé produkty čakajú aj na vašu partnerku, ktorá môže vďaka generikám dosiahnuť kvalitný orgazmus.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.