Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 15 august 2020

Kde môžete nájsť svojho muža?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS štvrtok, 23 november 2017 09:37

Ste sama a hľadáte lásku? Je pre vás ťažké stretnúť sa s tou správnu osobu? Keď máte problémy s nájdením dlhotrvajúceho vzťahu, je ľahké prepadnúť pochybnostiam a depresívnym stavom.

 

Single život prináša veľa odmien, ako je napríklad sloboda, usilovanie sa o svoje vlastné záľuby a záujmy, naučiť sa vychutnávať si vlastnú spoločnosť a oceniť tiché chvíle samoty. Avšak, ak ste pripravená zdieľať svoj život s niekým iným a chcete vybudovať trvalý a hodnotný vzťah, život osamote sa stane frustrujúcim. Možno sa len nenachádzate v správnom prostredím, aby ste sa stretli s tou správnou osobou. Pripravili sme si pre vás miesta, kde môžete stretnúť slobodných mužov.

 

Špecializované maloobchodné predajne

Obchody zamerané na elektrotechniku, kutilské náradie alebo hardvérové obchody sú známe tým, že v nich nájdete mnoho mužov.

 

Posilňovňa

Muž, ktorého spoznáte v telocvični pravdepodobne bude dbať na svoj zovňajšok a vie, aké dôležité je starať sa o svoje telo, nielen kvôli svojej kráse, ale aj kvôli zdraviu. Platí tu pravidlo, aby ste sa nebáli zoznámiť. Keď sa vám muž zapáči, zájdite za ním a prihovorte sa mu. Opýtajte sa ho, či by vám nevedel pomôcť s výberom činiek alebo či nevie, ako sa zapína nejaký stroj.

 

Iné športové udalosti

Tenisový kurt, plaváreň či rekreačné strieľanie. To všetko sú miesta, kde môžete stretnúť muža svojich snov. Taktiež golfové kluby sú plné mužov, najmä úspešných podnikateľov.

 

Bar alebo párty

To je klasika! Ísť do baru, pozrieť očkom na pekného chlapa a prilákať ho. Že sa vám to nedarí? Pošlite drink vy jemu. V dnešnej dobe to nie je nič neobvyklé. A predsa jeden drink je dobrá investícia v prípade toho, že sa z daného muža môže vykľuť váš životný partner.

 

Hráči pokru

Kde nájdete viac chlapov ako pri hraní hazardných hier? V kasínach prevládajú muži nad ženami. Pozrite sa napríklad na taký pokrový stôl. Určite tam bude prevaha mužov. Preto navštívte napríklad kluby DoubleStar, kde vám možno nejaký hráč padne do oka. Je to diskrétne a  nikto ani nemusí vedieť, že ste boli na love.  Možno vás práve poker spojí s vaším budúcim manželom.

Napíšte komentár

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


 Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty na predaj Bratislava za atraktívne ceny.