Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Nenechajte nespavosť zvíťaziť

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 12 december 2017 20:37

Počas spánku sa regeneruje vaše telo, čerpá novu energiu a vaša myseľ si triedi myšlienky. Spánok je dôležitý ako pre vaše zdravie, tak pre osobnosť. Rýchly štýl života, plný stresu, zhonu a problémov, to všetko na ľudí vplýva a môže vyústiť až v nespavosť. Až 50% ľudí má veľké ťažkosti so zaspávaním, alebo sa počas noci bezdôvodne zobúdza.

 

„Ideálne“ množstvo hodín potrebné pre výdatný spánok

Potreba spánku sa mení s pribúdajúcim vekom. Deti spia viac ako dospelí, a seniori zas menej ako ľudia v strednom veku. Dĺžka spánku je individuálna. Existujú takí, ktorým stačia tri, štyri hodinky a zobudia sa odpočinutí, plní energie a s vervou sa pustia do nových vecí. Podľa rôznych výskumov sa však za ideálnu dobu považuje 6,5 až 8 hodín spánku.

 

Doprajte si výdatný odpočinok

 

1. Nezanedbajte prechádzky

Podvečerná prechádzka vám pomôže zrelaxovaťa nadýchať sa čerstvého vzduchu. A nielen to. Pomôže vám aj pri zaspávaní.

 

2. Večera je dôležitá

Večeru si doprajte ľahkú, ideálny je zeleninový šalát, ktorý zaplní váš žalúdok, ale nezaťaží ho. Nezabudnite na to, že by ste si mali odpustiť aj večernú kávu. Aj tá totiž môže spôsobiť problém.

 

3. Zvážte kúpu nového matraca

Presne tak, premýšľali ste nad tým, že problém vám môže spôsobovať aj vonkajší faktor ako nesprávny matrac? Možno by ste mali popremýšľať o jeho výmene. Existuje mnoho druhov matracov a každý z nich sa vyznačuje špecifickými vlastnosťami. Vyberte si podľa tvrdosti, materiálu a priedušnosti (výhodná vlastnosť práve ak máte problémy s potením).Dobrou kúpou môžu byť matrace z lenivej či pamäťovej peny, na nich bude vaše telo vždy ležať v stabilizovanej a optimálnej polohe.

 

Poobzerajte sa po akciových matracoch, kde môžete dostať za cenu jedného, aj druhý matrac pre partnera.

 

4. Správny vankúš vás zbaví bolestí krčnej chrbtice

Mnoho ľudí vankúše podceňuje a trápi sa bolesťami krčnej chrbtice.Nájsť ten správny vankúš nemusí byť vždy ľahké. Jedno je však isté. Kvalitný vankúš zlepší aj kvalitu vášho spánku. Aj tu sa môžete poobzerať po vankúši z lenivej peny, ktorý sa vášmu telu a jeho anatómii dokonale prispôsobí. Krčná chrbtica je vďaka nemu vždy v tej správnej polohe, pretože pamäťová pena nevytvára žiaden protitlak.

 

Vylepšite teda svoj životný štýl, pridajte doň zdravšie jedlo, trochu pohybu a nezabudnite tiež skvalitniť spálňu a jej vybavenie. Vďaka zmenám môžete očakávať lepšie výsledky veľmi skoro.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.