Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Chalupa Ledárna klame menom, ubytovanie si tu skutočne užijete

Zverejnené v CESTOVANIE utorok, 12 december 2017 21:31

Hľadáte pôvabné ubytovanie s dostatkom súkromia a prírodou rovno za oknami? Zamilovali ste si krásu Krkonôš a chcete si ju vychutnať so všetkým čo k nim patrí? Potom začnite skvelým ubytovaním v tradičných polozruboch srdciara a skúseného staviteľa Martina Roubala.

 

Tam, kde vládne drevo a kameň

Krásu pôvabných zrubov, storočia odolávajúcich neúprosnému zubu času, sa nedá neobdivovať. Krátka návšteva v niektorom zo skanzenov rozosiatych po Českej republike nám však ani zďaleka neukáže všetky ich výhody. Už tradičná klíma vo vnútri týchto stavieb vie vyvolať kopec príjemných, nostalgických spomienok.

 

Na svedomí to má predovšetkým použité drevo, ktoré do seba opakovane nasáva vlhkosť a zase ju uvoľňuje, aby bolo vo vnútri zakaždým príjemne. Pastvou pre oči sú potom steny obložené kameňom. Pravdepodobne od nich dostala chalupa Ledárna svoje meno. Ale nenechajte sa zmiasť, zimou tu rozhodne trpieť nebudete.

 

 

Špičkové ubytovanie a komfort v srdci Krkonôš

Ale nie je to len autentický dojem, na ktorý sa môžete pri rezervácii apartmánu v chalupe Ledárna tešiť, aj keď smrekovcový šindeľ na streche, kachľová pec a staré prírodné jazierko určite potešia. V hre sú aj benefity, ktoré si naše babičky snáď ani nevedeli predstaviť.

 

Máme na myli predovšetkým saunu a vonkajšiu Jacuzzi vírivku, kde sa osviežite aj po náročnej horskej túre. Deti sa medzitým vybláznia na interaktívnom detskom ihrisku a večer sa pri popíjaní lahodných káv alebo čajov môžete podeliť o svoje jedinečné zážitky trebárs s babičkou prostredníctvom vysokorýchlostného wi-fi pripojenia.

 

Každá izba chalupy Ledárna je zariadená vskutku originálne a nemusíte sa báť ani o teplo a pohodlie behom zimných mesiacov. Postará sa o ne šikovne schované podlahové kúrenie. Zakúrte si aj v krbe tak, aby vám bolo príjemne a nemusíte myslieť na zimu a mráz dorážajúcu za oknami. Užite si kúzlo jedinečného ubytovania v Krkonošiach so všetkým čo k tomu patrí.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.