Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Správny výber kuchynského riadu je dôležitý

Zverejnené v ZAUJALO NÁS pondelok, 15 január 2018 12:54

Vybrať si a kúpiť ten správny riad, ktorý bude perfektne nastavený tak, aby spĺňal všetky vaše potreby pri varení, nie je vôbec jednoduché. Zdá sa, že počet značiek riadu a sortiment hrncov denne rastie a líšia sa obrovským množstvom materiálov od nehrdzavejúcej ocele, liatiny, hliníka a medi.

 

Takže vzhľadom ku všetkým uvedeným skutočnostiam, ako sa rozhodnúť pre ten správny druh riadu, aby ste zachovali svoj rozpočet? Odpoveďou je presne vedieť čo chcete a čo potrebujete ešte pred zakúpením riadov.

 

Dajte prednosť kvalite pred kvantitou

Namiesto toho, aby ste mali stojan a poličky naplnené hrncami a panvicami všetkých tvarov a veľkostí, vlastníte niekoľko dobre vybraných kúskov, ktoré vám poskytnú flexibilitu pri varení a výkon, ktorý potrebujete pre lepší kulinársky zážitok. Môžu vám v tom šikovne pomôcť sady hrncov, ktoré obsahujú výber tých správnych veľkostí a tvarov, ktoré každá gazdinka potrebuje. Môžete si zakúpiť nerezové hrnce alebo keramické.

 

Väčšina hrncov a panvíc vyzerá podobne, ale existujú určité vlastnosti, ktoré treba skontrolovať, keď sa rozhodnete, že si ich kúpite. Keď ste v obchode, nehanbite sa pozrieť detailne tovar. Zdvihnite panvicu, skontrolujte hrúbku bokov a spodnej časti panvice. Nebojte sa hrať s panvicou. Panvicu budete používať skoro denne, takže je dôležité, aby ste sa uistili, že vám dobre padne do ruky.

 

Zvážte svoj štýl varenia

Zamyslite sa nad tým, čo varíte najčastejšie. To ovplyvní váš výber materiálov. Napríklad, ak často varíte mäso, neopracovaná nehrdzavejúca oceľ uľahčí jeho rovnomerné prepečenie. Ak dávate prednosť pomaly vareným paradajkovým omáčkam, dokonca aj krémovým omáčkam, budete sa chcieť vyhnúť nerezovému riadu z medi, ktorý im môže dodávať horkosť. Veľmi obľúbené sú keramické hrnce s nepriľnavou keramickou vnútornou vrstvou. Vďaka nim môžete variť zdravšie a zároveň sa vám jedlo nepripáli. Stačí ak použijete minimálne množstvo oleja. Vďaka keramickému povrchu sa ochránia všetky vitamíny a minerály pred znehodnotením.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.