Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Tipy pri výbere nového nábytku

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 15 január 2018 13:15

Výber domáceho nábytku môže so sebou priniesť veľa zábavy, ale aj veľa starostí. Môže byť ťažké nájsť užitočné, pohodlné kúsky, ktoré odrážajú váš osobný štýl a kombinovať ich tak, aby ste vytvorili súdržný interiér. Stručne povedané, výber nábytku vyžaduje zváženie viacerých praktických aj estetických faktorov.

 

Ako všetci vieme, výber správneho nábytku je viac ako zamilovanie sa do jeho pôvodnej krásy. Štýl a konštrukcia nábytku musia vydržať veľa rokov, takže vzhľadom na odlišné detaily a kvalitu konštrukcie konkrétneho výrobku je pri jeho výbere dôležité brať do úvahy aj tieto parametre.

 

Nábytok a jeho funkcia

Prvým faktorom pri rozhodovaní o tom, či kus nábytku zostane alebo ho vyhodíte, je jeho funkcia. Opýtajte sa, aký nábytok je potrebný. Rôzne aktivity vykonávané v konkrétnej miestnosti vyžadujú špecifický nábytok (postele pre spálne, posedenie v obývacej izbe atď.)Okrem základných miestností ako je spálňa či obývačka nezabúdajte ani na predsieň. Je to prvá miestnosť, ktorú uvidia vaši hostia, preto by nábytok do predsiene mal byť vybraný naozaj starostlivo.

 

Nábytok a štýl

Ďalším referenčným bodom pri výbere nábytku pre váš domov je to, čo sa vám najviac páči: estetika, štýl, farba atď. Tieto možnosti sa budú brať so zreteľom na celkový štýl projektu. Nábytok môže dopĺňať celkový štýl miestnosti, čo významne prispieva k vytvoreniu a dosiahnutiu vizuálneho vplyvu, ktorý chcete dosiahnuť v konečnom výsledku. Napríklad do spálne si vyberajte nábytok podľa jej rozmerov. Ak je spálňa užšia, vyberajte vyššie a užšie skrine, aby nezabrali v miestnosti veľa miesta. Nemusíte pritom minúť veľa peňazí. Dnes na trhu zoženiete lacný nábytok do spálne alebo hociktorej miestnosti, ktorý je zároveň vkusný a pôsobí elegantne.

 

Veľkosť je kľúčová

Pred nákupom nábytku si ho dobre premerajte, aby ste vedeli, že sa vám zmestí do izby. Čudovali by ste sa, koľko ľudí si prinesie domov nábytok, ktorý sa im nezmestí do izby. Nezabudnite si premerať aj rozmery dverí, aby ste si boli istí, že nábytok cez ne dostanete.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.