Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Zaobstarajte si brikety

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 30 január 2018 21:31

Zimná sezóna je v plnom prúde a spolu s ňou je nutné neustále riešiť otázku vykurovania. Mnohé domácnosti používajú elektrické topenie a kombinujú ho s drevom. Avšak, v posledných rokoch na svetlo prichádza ekologickejšia alternatíva – brikety. Čím sa brikety vyznačujú? Prečítajte v článku.

 

Čo je to briketa?

Brikety sú vyrábané lisovaním suchých pilín, ktoré pochádzajú z tvrdých drevín (buk a dub). Pri ich výrobe sa nepoužívajú žiadne chemické prísady ani lepidlá. Okrem iného, sú vysoko výhrevné, obsahujú veľmi nízky stupeň vlhkosti a môžete ich využiť v krboch, peciach, sporákoch či kotloch slúžiacich na centrálne vykurovanie.

 

Výhody brikiet

+ ušetríte životné prostredie až dvojnásobne (vyrábajú sa totiž z „odpadu“ a ich spaľovanie nezaťaží vzduch)

+ ľahká skladovateľnosť a manipulácia, už si viac nemusíte robiť starosti s drevom, vhodnou kúpou a jeho uložením, drevené brikety sa nakupujú v paletách, vďaka ktorým ušetríte kopu miesta

+ nízka popolnatosť

+ vysoká výhrevnosť a dĺžka horenia – siahnuť môžete aj po „nočných“ briketách, ktoré vám udržia v dome teplo aj počas doby vášho spánku - tie sú vyrábané z čistenej kôry.

+ brikety obsahujú nízke percento vlhkosti, čo zaručene pomáha pri ich spaľovaní, ovplyvňuje ich intenzitu a dĺžku horenia.

 

Vyskúšajte drevené turbo brikety

Drevené turbo brikety sú brikety vyrobené z tvrdých drevín extrémne vysokým tlakom. Ich tvar dokáže zabezpečiť výhody, ktoré ponúkajú mäkké dreviny.Diera vytvára vzduchový kanálik, ktorý podnecuje horenie a tým v ohnisku dosiahneteveľmi vysoké teploty v relatívne krátkom čase. Familiárne sa tieto brikety nazývajúturbo brikety. Ich výhodou je spojenie vlastností tvrdých a mäkkých drevín. Pri ichpoužívaní nám neraz teplota na kotle vyskočila veľmi rýchlo do červených polí. Dobahorenia je však v porovnaní s klasickou tehlovou briketou z tvrdých drevín o čosi nižšia.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.