Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Prečo potrebujeme poistenie?

Zverejnené v ZAUJALO NÁS streda, 28 február 2018 10:57

Poistenie je spôsob ochrany pred rizikom. Keď uzatvoríte poistenie, prenášate náklady na prípadnú stratu na poisťovňu výmenou za poplatok známy ako poistné. Poisťovne investujú finančné prostriedky bezpečne, takže môžu rásť a vyplácať, keď existuje na ne nárok.

 

Poistenie vám pomôže v prípade ak:

  • Vlastníte dom či byt, pretože hypotekárni veritelia potrebujú vedieť, že váš dom je chránený.
  • Automobilové vozidlá, pretože len málo ľudí si môže dovoliť opravy, náklady na zdravotnú starostlivosť a právne výdavky spojené so zrážkami a zraneniami bez krytia.
  • Zabezpečenie lepšej životnej úrovne, ak sa stanete zdravotne postihnutím alebo máte vážne ochorenie.
  • Zahrňuje náklady na zdravotnú starostlivosť, ako sú lieky na predpis, starostlivosť o zuby a iné zdravotné predmety.
  • Poskytnutie finančnej pomoci rodine v prípade smrti.

 

Rôzne druhy poistení

Životné poistenie je určené na to, aby umožnilo ľuďom poskytnúť finančné prostriedky rodinám, keď zomrú. Mnohí ľudia sa rozhodnú, že musia uzavrieť životné poistenie, keď si založia rodinu, alebo keď si kúpia prvý majetok a chcú zabezpečiť, aby nezanechali pre svojich blízkych dlhy.

 

Ďalším druhom poistenia je PZP, ktoré sa nazýva tiež zákonné poistenie, ktoré zodpovedá za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla. Toto poistenie pokrýva náklady, ktoré sú spojené so zničením či odcudzením vecí a náklady na ušlý zisk. Zákon hovorí, že PZP musí mať uzatvorené každé motorové vozidlo alebo pripojené vozidlo s evidenčným číslom a tiež iné ďalšie špeciálne vozidlá, ktoré sa pohybujú po cestnej premávke. Niekedy sa vám môže stať, že za PZP platíte veľa. Môžete ho zrušiť, ak dodržíte lehotu na výpoveď PZP zmluvy. Zrušenie PZP teda nie je náročné.

 

Havarijné poistenie motorového vozidla je krytie poškodenia alebo zničenia vozidla vzniknutého následkom havárie, živelných udalostí, krádeže ale aj vandalizmu. Havarijné poistenie kryje aj škody, ktoré vzniknú vaším vlastným zavinením.

 

Komunálna poisťovňa PZP ponúka zdarma aj rozsiahle portfólio asistenčných služieb, ktoré platia na území Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.