Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Ako sa obliecť na lov?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS štvrtok, 15 marec 2018 11:28

Ak ste nováčikom v love, môžu byť niektoré veci pre vás dostatočne nákladné a mätúce. Ako môžem loviť? Kde? Kedy? S čím? Čo robím s úlovkom potom, čo som ho zabil? Na to vám určite pomôže preštudovanie si poľovníckych príručiek. My sa zameriame na to, čo si obliecť na lov. Budete potrebovať kamufláž, strelnú zbraň, muníciu a licenciu. Nezaobídete sa ani bez ďalekohľadu. Môžete si vybrať ďalekohlad Zeiss, ktorý je známy najkvalitnejšími optickými riešeniami na svete.

 

Čo sa týka loveckého oblečenia, je to všetko záležitosť hľadania na správnom mieste. Musíte skúšať, čo pre vás funguje najlepšie. Čítajte ďalej, ak hľadáte nejaké praktické triky na výber poľovníckeho oblečenia.

 

Ako si vybrať oblečenie?

Zelené lovecké oblečenie môže byť rozhodujúce pri výsledku vášho lovu. Keď ste v teréne a oblečiete si na seba veľmi nepríjemné oblečenie, môže to zabrániť tomu, aby ste sa sústredili na samotný lov. Navyše oblečenie, ktoré spôsobuje príliš veľký hluk, môže odplašiť zver, čiže skončíte s prázdnymi rukami. Je tu veľa vecí na zváženie, ale musíte byť aj praktický, najmä ak ste začiatočník, aby ste zbytočne neinvestovali do oblečenia, ktoré nepotrebujete. Tu je niekoľko praktických tipov na výber vášho oblečenia.

 

Funkcia

Funkciou vášho oblečenia je chrániť vaše telo pred zimou a pred poškriabaním. Mali by ste sa obliecť primerane s ohľadom na počasie. Samozrejme, nechcete nosiť niečo príliš tenké v chladnom zimnom dni, pretože by ste zmrzli na smrť. Naopak, budete chcieť nosiť niečo svetlé v teplejších ročných obdobiach. Navyše, prirodzená farebná schéma prostredia sa mení so sezónnymi obdobiami, takže nosenie camo, ktoré by sa miešalo s prírodou, je najlepšou voľbou.

 

Nikdy nenoste bavlnené oblečenie a džínsy

Bavlna a džínsy sú pohodlné, keď ste v meste, ale to nie je typ odevov, ktoré chcete nosiť na poľovačke. Odevu vyrobenému z týchto materiálov trvá dlho, kým sa vysuší. Ak lovíte v chladnom prostredí, nezabudnite nosiť dostatok vrstiev. Pri love pod nulou sa odporúča nosiť aspoň tri vrstvy oblečenia. Pre základnú vrstvu je dobré mať kompresnú košeľu a sveter. Poslednou vrstvou je nepriepustná bunda. Dôležitá je aj správna a pohodlná obuv. Obuv Orizo pre poľovníkov splní všetky vaše očakávania.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.