Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Dovolenkové nápady

Zverejnené v CESTOVANIE štvrtok, 15 marec 2018 11:34

Už viete kam pôjdete tento rok na dovolenku? Láka vás ju viac stráviť na horách alebo na pláži? Povieme si pár tipov, kde môžete tohtoročnú dovolenku stráviť.

 

Obľúbené Chorvátsko

Dovolenka v Chorvátsku sa v posledných rokoch stala naozaj obľúbenou. V súčasnosti tu každoročne dovolenkuje viac ako 10 miliónov ľudí. Táto malebná časť východnej Európy sa vyznačuje všetkým, od pláže až po históriu. V miestach ako Poreč, Rovinj a Makarská riviéra sú pláže s bielym pieskom a jemnými kamienkami podopreté vlnami borovicových hájov a lemované útulnými kaviarňami a reštauráciami. Slnečná scéna je len začiatkom príbehu Chorvátska. Táto krajina je vzostupnou a nadchádzajúcou potápačskou destináciou. Plytké vody istrijskej riviéry a pobrežia Dalmácie sú ideálne pre začiatočníkov, zatiaľ čo hlbšie vody na juhu ponúkajú skúseným potápačom možnosť preskúmať koralové útesy, jaskyne a vraky. Preto sa naozaj oplatí vybrať dovolenku v Chorvátsku.

 

Romantické Taliansko

Príroda ako z pohľadnice. Perfektné scenérie prírody, more, slnečné pláže a pekné kaviarne. Bez ohľadu na to, do ktorej časti Talianska sa dostanete, nájdete kvalitné vína a krásne pláže. Na dovolenku do Talianska si so sebou nezabudnite pribaliť ani chuť do jedla, pretože by bola škoda nevyskúšať pravú taliansku pizzu, tradičné cestoviny a dobré víno.

 

Dobrodružná dovolenka

Chcete nastaviť svoje obzory nad rámec normy a chcete zažiť niečo naozaj nevídané? Vyberte si dobrodružnú dovolenku, ktorá môže zahŕňať veľké množstvo športov od vonkajších aktivít po kultúrne zážitky až po rôzne druhy športov. Výber je obmedzený iba vašou predstavivosťou a chuťou na dobrodružstvo.

 

Či už ste sólo cestovateľ, pár alebo rodina, dobrodružná dovolenka je ideálna pre tých, ktorí chcú pridať nejaké vzrušenie do svojho života. Môžete si vybrať akúkoľvek dĺžku a úroveň zážitkov. Môžete si zvoliť týždeň jazdy na horskom bicykli v Portugalsku alebo rýchlu jazdu na ťave v Dubaji alebo výcvik surfovania na vlnách. Takže ak chcete zažiť niečo nezvyčajné, odhoďte svoje zábrany a utečte na dobrodružstvo. Jedno je isté. Zoberiete si so sebou kufor plný spomienok. Neodchádzajte však bez toho, aby ste stihli dojednať poistenie na dovolenku.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.