Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Najčastejšie urologické zákroky

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 15 marec 2018 11:38

Hoci muži a ženy zdieľajú podobné urologické problémy, ako sú infekcie močových ciest a obličkové kamene, niektoré poruchy sú pre mužov jedinečné. V nasledujúcich riadkoch si priblížime najčastejšie mužské choroby a urologické zákroky, ktoré sa podstupujú, keď muž navštívi urológa.

 

Prostatitída

Prostatitída je zápal prostaty a je najčastejšou poruchou prostaty u mužov mladších ako 50 rokov. Bakteriálna infekcia niekedy spôsobuje prostatitídu, ale príčina často nie je známa. Primárne príznaky sú bolesť, pálenie pri močení alebo ejakulácii, ako aj naliehavosť močenia a zvýšená frekvencia močenia.

 

Rakovina prostaty

Rakovina prostaty je najčastejšou rakovinou u mužov. Väčšina rakoviny prostaty je detegovaná vo veľmi skorých štádiách s použitím testu PSA (prostatický špecifický antigén), keď je prognóza úspešnej liečby dobrá.

 

Vasektómia

Vasektómia je postup, pri ktorom dve trubice, ktoré prenášajú spermie z dvoch semenníkov do močového traktu, sú chirurgicky zmenené, takže spermie nemôžu prechádzať a byť uvoľnené na oplodnenie vajíčka ženy počas sexuálneho styku. Pre páry, ktoré sa rozhodli, že už nemajú deti, je vykonanie vazektómie najbezpečnejšou a najjednoduchšou formou chirurgickej sterilizácie. Zatiaľ čo v mnohých prípadoch je reverzibilná, vasektómia sa má považovať za stálu formu kontroly pôrodnosti.

 

Vasektómia je v podstate bezbolestný zákrok, ktorý sa vykonáva pri lokálnej anestéze. Doba trvania zákroku je približne 45 minút.

 

Obriezka

Teraz si povieme, čo je obriezka. Obriezka je chirurgické odstránenie predkožky, čo je pokožka pokrývajúca špičku penisu. Obriezka je bežná v Spojených štátoch a v častiach Afriky a na Strednom východe, ale menej častá v Európe a niektorých ďalších krajinách. Postup sa zvyčajne vykonáva na novorodencoch z osobných alebo náboženských dôvodov. Obriezka u starších detí a dospelých môže byť tiež vykonaná z rovnakých dôvodov. Navyše staršie deti alebo dospelí môžu potrebovať obriezku na liečenie niektorých chorôb, vrátane:

  • balanopotitídy (zápal hrotu a predkožky penisu)
  • fimózy (neschopnosť zatiahnuť predkožku)
  • parafimózy (keď sa predkožka odtiahne a nedá sa vrátiť do pôvodnej polohy)

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.