Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Dajte si záležať na spodnej bielizni

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 19 marec 2018 20:48

Obliekame sa s väčším zámerom ako len dosiahnuť určitú úroveň štýlu a lesku. V prvom rade sa obliekame s úmyslom vysielať signály o tom, kto sme, aké sú naše hodnoty a ako chceme, aby nás videl svet a tiež pochopil.

 

Kladieme si tým tiež otázku: "Mám dosť hodnoty, aby som prevzal kontrolu nad tým, ako ma vidí svet?" A odpovedáme na to s ozajstným "áno".

 

Najdôležitejší kus v šatníku

Neexistuje žiadna časť vášho šatníka, kde to platí viac ako o spodnej bielizni. Premýšľajte o tom. Spodná bielizeň je najzákladnejším kusom oblečenia, ktoré vlastníte. Je to prvá vec, ktorú si ráno na seba dávate a poslednú vec, ktorú si vyzliekate. Je nosená blízko koži, takže pohodlie je prvoradé. Slúži k ochrannej a podpornej úlohe, preto musí byť dobrá a funkčná. Ale je tu ďalší dôvod, prečo je tak dôležitá.

 

Intímne chvíle

Keď idete na rande, myslíte na to, aké šaty si oblečiete, ale ruku na srdce. Určite si takmer každý z vás dá záležať aj na výbere spodnej bielizne, keby náhodou noc pokračovala. Vaša spodná bielizeň prezentuje to, že myslíte na detaily a nezanedbávate veci, ktoré nie sú pre všetkých viditeľné.

 

Spodná bielizeň pre pánov

Každý vie, aká je dôležitá spodná bielizeň v tejto situácii. Preto každý chlap, či si to uvedomuje alebo nie, má spodnú bielizeň pre túto chvíľu starostlivo vybratú.Pánska spodná bielizeň calvin klein vás v tejto chvíli bude skvele prezentovať. Patrí totiž k svetovej špičke toho, čo si môžete obliecť. Prináša vám dôveru a posiela obrovský signál: Som niekto, kto myslí na detaily.

 

Ženy a spodná bielizeň

Čo sa týka žien a spodnej bielizne, majú skutočne široký výber možností. Môžu si vybrať klasické nohavičky, nohavičky s vysokým pásom, tangá či boxerky. Ukázalo sa, že základné bavlnené nohavičky by mohli byť najlepšou a najzdravšou formou. Takmer každý iný štýl môže spôsobiť vážne zdravotné problémy - všetko od kožných vyrážok až po kvasinkové infekcie - ak sa nosia príliš často a za nesprávnych podmienok. Minimalistická móda, štýl a vkus to sú tiež synonymá, ktorú definuje dámska spodná bielizeň calvin klein. Je to stávka na istotu.

 

 

Značková spodná bielizeň

Tommy Hilfiger a Calvin Klein sú úspešnými značkami a stále prosperujú. V roku 2016 vzrástol predaj Calvin Klein o 7%, zatiaľ čo Tommy Hilfiger zvýšil svoj predaj o 4%.

 

Calvin Klein sa zaraďuje medzi najobľúbenejšie a najznámejšie značky nielen spodnej bielizne, ktoré ľuďom prinášajú vkusnosť, jednoduchosť a zároveň štýlovosť. Na svoje si prídu páni, ale aj ženy.

 

V roku 1984 bola založená značka Tommy Hilfiger, ktorá sa stáva stále populárnejšou. Veľmi obľúbená je spodná bielizeň tommy hilfiger. Garantovaná je pohodlnosť ako pri podprsenkách tak i pri nohavičkách či pánskej spodnej bielizne.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.