Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Kvalitné parkety zmenia váš domov na nepoznanie

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 26 marec 2018 12:03

Ak sa v dnešnej dobe rozhodnete vymeniť podlahu, zistíte, že sa vám naskytá hneď niekoľko možností a každá z nich má nejaké pre a proti. Práve preto by ste si v prvom rade mali položiť otázku, čo od novej podlahy očakávate. Chcete, aby bola cenovo dostupná a kvalitná? Postačí vám aj imitácia dreva? Alebo by ste radšej siahli po podlahe zo skutočného prírodného materiálu?

 

Prečo si vybrať práve parkety?

Parkety sú jednou z najčastejších krytín, ktorú si ľudia zaobstarávajú do domácností. Hlavným dôvodom je, že majú perfektný vzhľad. Vyberať si môžete z rôznych druhov dreva – na vrchole ľadovca stoja hlavne parkety dubové a bukové.

 

Ak patríte medzi extravagantnejšie typy a uprednostňujete exotické dreviny, môžete nimi vydláždiť vonkajšie prostredie a dodať nádych nezvyčajnosti vašej teraske.

 

Vynikajúcou správou je životnosť parkiet – vydržia vám celé generácie. Ako dôkaz ste si možno v rôznych historických budovách parkety všimli sami. Na ich životnosti sa samozrejme podieľa aj kvalita dreva, jeho hrúbka a  povrchové úpravy.

 

Po niekoľkých rokoch používania môžete parkety znova navrátiť do pôvodného stavu renováciou. Prebrúsené parkety a vytmelené parkety sa zalakujú a znova získajú svoj pôvodný lesk a šarm.

 

Kedy sa parkety renovujú?

Parkety sa renovujú, keď je povrch nejakým spôsobom poškodený. Môže byť poškrabaný, parkety môžu byť vyhorené či zhnité, alebo vtedy, keď sa podlaha vlní (napríklad po vytopení príbytku). Renovácie sa prevádzajú aj na historicky cenných parketách, ktoré sa niekedy zdajú priam nemožné.

 

Doplňte novú podlahu o koberec

Koberce domácností okupujú už celé tisícročia. Majú skvelé vlastnosti – miestnosť skrášľujú, opticky presvetľujú, ale tiež zväčšujú či zmenšujú. Pri výbere koberca by ste mali zvážiť jeho rolu – kde presne bude koberec umiestnený? Vo frekventovanej časti domu, kde sa neustále niekto pohybuje? Alebo pôjde skôr o koberecdo spálne, na ktorý nebude našľapovať toľko nôh?

 

Akonáhle si otázky zodpoviete, môžete začať riešiť jeho vzhľad, materiál a životnosť. Vo všeobecnosti platí, že do spálne si môžete zvoliť luxusný koberec s vyšším vlasom, ktorý je ale ťažší na údržbu. Zatiaľ čo do obývačky sa hodí klasický alebo moderný kusový koberec.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.