Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 25 jún 2019

Najlepší pomocníci v domácnosti

Zverejnené v BÝVANIE streda, 28 marec 2018 12:32

Už vás nebaví neustále upratovanie domu? Vravíte, že vám to zaberá priveľa času a vám tak neostane popri práci a rodine ani chvíľa pre seba? Zabudnite na práce v dome, zadovážte si týchto skvelých pomocníkov a ušetrite čas.

 

Robotický vysávač dobýva domácnosti

Robotický vysávač si kupuje čoraz viac domácností. Veď, kto by nechcel pomocníka, ktorý za vás povysáva podlahy a vy si tak môžete vychutnať chvíle pokoja pri káve a knihe? Vysávač si môžete zakúpiť už za pár desiatok eur. Robotické vysávače slúžia na vysávanie podláh, kobercov aj dlažieb. Skvelou výhodou je, že pracujú v tichosti a tak vás nebudú rušiť pri práci. Dokonca, technológia umožňuje aj jeho naprogramovanie. Naprogramujete čas, kedy nebudete doma a vysávač sa pustí do práce. Vy sa tak vrátite do čistého domova a s neporiadkom si viac nebudete musieť robiť starosti. Vysávač sa navyše dostane aj na miesta pod sedačkou a nábytkom, na ktoré by ste ináč nedosiahli.

 

Ako doplnok vyskúšajte aj robotický mop

Robotické mopy majú tiež hneď niekoľko predností. Vďaka účinným utierkam, ktoré sa môžu pýšiť vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami, sa váš dom bude lesknúť čistotou. Po dokončení upratovania utierky poľahky umyjete alebo vyperiete v práčke a môžete ich použiť nanovo. Navyše, aj robotický mop pracuje potichu, behom upratovania nevydáva takmer žiadny zvuk.

 

Vyskúšajte kombináciu mopa a vysávaču v jednom

Hybridný robotický vysávač môže pracovať nielen ako vysávač, ale aj ako umývač podláh. Podlahy vysáva a zároveň aj vytiera. Na výber máte hneď z niekoľkých programov – stačí si vybrať, či chcete iba vysávať, len umývať alebo oboje.

 

Veľký mop z mikrovlákna je v priebehu vysávania neustále zvlhčovaný vodou zo zásobníka. Špeciálne vlákna pohlcujú všetky nečistoty a nechávajú tak podlahu nádherne čistú a plnú lesku. Navyše, robotický vysávač využíva aj technológiu mapovania miestnosti – robot teda vie, kde už upratal a kde je ešte potrebné upratať.

 

Ak máte doma alergika, z vysávania sa stáva častá rutina. Vďaka robotickým priateľom nebudete musieť tráviť nekonečne hodiny upratovaním. Zaobstarať si môžete aj antibakteriálny vysávač určený na čistenie matracov, kobercov, sedačiek a ďalších miest, kde sa zdržiavajú roztoče.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.