Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Vyriešte svoje zdravotné problémy raz a navždy. Nájdite ich príčinu

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 09 apríl 2018 12:02

Možno sa až príliš často stretávate s tým, že si ľudia vo vašom okolí sťažujú na zdravotné problémy rôzneho charakteru. Niekedy je to bolesť hlavy, inokedy veľmi obťažujúce alergie, depresie, poruchy spánku a ďalšie. Ľudia sa často so svojimi problémami zmieria, a ďalej ich už neriešia. Vedeli ste ale, že až 85% takýchto problémov je psychosomatického pôvodu? Ak sa podarí nájsť ich príčinu, telo sa môže uzdraviť raz a navždy.

 

Trápia Vás bolesti hlavy, zrakové problémy, zlé spanie, nadváha, alergie a ďalšie? Možno aj vy ste v minulosti zažili traumu, na ktorú ste už dávno zabudli. Vaše telo si ju ale pamätá, a preto sa neustále stretávate s rovnakými zdravotnými problémami, s riešením ktorých si už ani lekári nevie rady. V takom prípade vám môže pomôcť prirodzená liečba.

 

Ako môže terapia pomôcť vyriešiť Vaše zdravotné problémy?

Vďaka komplexné terapii je možné identifikovať Telo si ukladá informácie o príčinách zdravotných problémov. Vďaka komplexné terapii je možné identifikovať tieto príčiny, ktoré sú uložené hlboko vo vašom podvedomí. Akonáhle dôjde k ich identifikácii, vo Vašom tele sa naštartujú biologické, psychické a spirituálne zmenové procesy, vďaka ktorým sa môžete úplne uzdraviť, a to raz a navždy.

 

Terapia na diaľku

Terapiu, ktorú v článku opisujeme, nie je nutné absolvovať osobne. Terapeut a odborný poradca pán Radovan Babic poskytuje tento typ terapie na diaľku, a to prostredníctvom telefonických rozhovorov. Cieľom je, aby sa ľudia po každom telefonickom rozhovore cítili lepšie. Cez telefón je tiež identifikovaná príčina problému s tým, že po jej odstránení sa telo začne ako zázrakom samo uzdravovať


Prajete si vedieť o terapii na diaľku viac? Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.bioliecba.eu.

 

Foto zdroj: Bioliečba.eu, 2018 - až po súčasnosť

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.