Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Zanzibar, raj na Zemi

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 10 apríl 2018 11:17

To, že má Zanzibar povesť rajského ostrova nie je prehnané. Zanzibar je vlastne celá skupina ostrovov - dva veľké ostrovy - Angoja a Pemba plus ďalšie malé ostrovy. Krásny ostrov ponúka celé východné pobrežie a kilometre piesočnatých nedotknutých pláží. Ak ste milovník pláže a slnka a radi šnorchlujete, Zanzibar je vaším cieľom. Nájdete tu úžasné pláže, obrovské koralové útesy, uvoľnenú atmosféru a jedlá z morských plodov, ktoré urobia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

 

Neopísateľná scenéria

Predstavte si, ako sa ráno prebúdzate a oslnivý azúr Indického oceánu pozdraví vaše oči so slnečnými lúčmi, ktoré sa skrývajú na vlnách, ktoré tlmia útesy a koralové útvary pod povrchom. V okolí je mystické prostredie, ktoré je príjemné a pokojné. Vydajte sa z oceánu do delikátneho koreneného jedla chutných morských plodov, mäsa, zeleniny a sukulentného ovocia.

 

Objavujúca dovolenka s tyrkysovou plážou

Na dovolenke na pláži v Zanzibare, roztiahnete sa na malebnú sisalovú posteľ alebo sa uložíte k spánku v hojdacej sieti navlečenej medzi dvoma palmami obrátenými k tyrkysovému Indickému oceánu. Teplé tropické slnko vám dodáva bronz na pokožke, zatiaľ čo mäkký vánok rozvoniava jedinečnú vôňu korenia rastúceho na ostrove a mieša sa s vôňou organických kokosových orechov.

 

Unikátny kultúrny mix

Nezameniteľný ostrov v Indickom oceáne, pri pobreží Tanzánie, Zanzibar je kľúčovou destináciou, ktorá poskytuje výnimočné historické, kultúrne, prieskumné a ekoturistické zážitky na pláži vo východnej Afrike. Zdá sa, že má všetko, čo by hociktorý podobne zmýšľajúci návštevník mohol hľadať. Má rozdielnu etnickú históriu, ktorá je pozoruhodným splynutím mnohých cestujúcich, ktorí ju prešli po stáročia od Arabov, Indov, Peržanov či Európanov. Nájdete tu dokonca aj stopy Číňanov, ktorí tu zanechali nezmazateľnú značku vo forme architektonických štýlov a kultúry, ktoré teraz prispievajú k jej šarmu. Spolu so silnými svahilskými vplyvmi je Zanzibar, ktorý dnes vidíte, jedinečný v každom ohľade od kuchyne po sémantiku, ovocie a korenie, štýly nábytku, tkaniny, nádherné ručne remeselné artefakty a šperky, ktoré nájdete v jeho malých obchodoch. A samozrejme , nemôžeme zabudnúť na prírodné zázraky, ktoré ho oddelili od akéjkoľvek inej pobrežnej destinácie na ostrove v Afrike.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.