Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Oslava pod stanom

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 18 jún 2018 13:20

Plánujete organizovať vonkajšiu spoločenskú udalosť? Ak áno, používanie stanu s baldachýnom nielenže umožní, aby ste boli kreatívni, ale aj aby ste sa cítili pohodlnejšie. Party stany môžu byť použité pre širokú škálu spoločenských akcii, pretože poskytujú adekvátne pokrytie veľkej kapacity hostí.

 

Najlepšie výhody prenájmu stanu pre vašu udalosť

Pokiaľ ide o plánovanie špeciálnej udalosti alebo party, existuje niekoľko rôznych detailov, ktoré je potrebné vyriešiť, aby sa zabezpečilo, že všetko pôjde hladko. Pokiaľ ide o prenájom určitých predmetov, stan sa ukáže byť jednou z najlepších položiek, ktoré možno použiť pri tejto príležitosti. Tu je niekoľko dôvodov, prečo zvážiť použitie veľkého stanu pri príprave oslavy.

 

Nebojte sa o počasie

Jednou z hlavných výhod použitia party stanov je ochrana, ktorú poskytujú. Okrem toho, že sú vizuálne príťažlivé a slávnostné, chránia vás pred priamym slnečným žiarením. Nie je žiadny spôsob ako predpovedať, aké bude počasie v deň oslavy. Poskytujú tieň, ale aj ochranu pred dažďom. A potom je tu vietor, ktorý môže spôsobiť odfúkanie obrúskov a iných ľahkých predmetov počas celej oslavy. Nebudete sa musieť starať o to, či bude pršať, pretože stan ochráni vašich hostí pred silnými teplotami či dažďom. Prenosné plynové ohrievače a klimatizačné jednotky môžu byť tiež použité v stane, aby sa všetci cítili pohodlne, zatiaľ čo trávia čas vonku. Môžete použiť aj osvetlenie, ktoré sa hodí na večerné podujatia.

 

Vytvorte jedinečné prostredie

Použitie party stanu vám umožní vytvoriť jedinečné prostredie, ktoré je zapamätateľné pre všetkých, ktorí sa danej akcie zúčastňujú. Budete mať väčšiu voľnosť pri usporiadaní party namiesto toho, aby ste sa striktne držali vnútorného prostredia. Môžete sa sami rozhodnúť, kam chcete umiestniť jedlo a umiestniť tanečný parket.

 

Stany pre veľké slávnosti

Party stany sa bežne používajú pre vonkajšie podujatia, pretože prichádzajú v množstve veľkostí, tvarov a farieb. Hostitelia majú možnosť určiť, aký veľký stan potrebujú na základe počtu hostí, ktorých očakávajú. Tým sa zabezpečí, že hostia majú dostatok miesta na jedenie, pohodlne sedenie a tancovanie.

Môžete hostiť veľké množstvo ľudí, stačí si vybrať stan správnej veľkosti. Či ide o domácu malú oslavu alebo svadbu, je len na vás, akú veľkosť stanu si zvolíte, aby sa vaši hostia cítili za každých okolností komfortne. Väčšie stany je možné použiť aj v prípade, že plánujete bohatú udalosť, ktorá je väčšia ako priemerná party.

 

Veľkej obľube sa tešia stany Brimo, ktoré poskytujú množstvo výhod. Stany Brimo sú:

- variabilné
- rýchlo rozkladacie
- majú automatický systém zaistenia
- jednoduché zloženie
- rôzne rozmery

Ak radi organizujete vonkajšie oslavy, stan Brimo by Vám nemal doma chýbať.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.