Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Ako si vybrať koberec podľa materiálu?

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 18 jún 2018 15:26

Koberce sa v domácnostiach vynímajú po niekoľko tisícročí. Plnia nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Pôsobia totiž ako tepelný a zvukový izolant. Na dnešnom trhu je kobercov neuveriteľné množstvo. Ako si teda vybrať ten správny?

 

Koberce sa delia na prírodné a syntetické. Tie prírodné sú o niečo drahšie, nemajú tak intenzívne farby a udržiavajú sa čisté o niečo náročnejšie. Aký materiál získal prírodnú estetickosť a zároveň syntetickú praktickosť?

 

Medzi prírodné materiály, ktoré sa používajú na výrobu kusových kobercov, patrí viskóza. Koberce z viskózy majú vlákna rastlinného pôvodu. Viskóza sa získava regeneráciou celulózy. Na jej výrobu sa používajú dreviny (buk a smrek). Koberce z viskózy oplývajú mnohými skvelými vlastnosťami. Sú mäkké a skutočne príjemné na dotyk. Majú tiež skvelú absorpčnú schopnosť. Nežmolkujú a nezachytávajú do svojich vláken drobné smietky. Viskóza je svojimi vlastnosťami tak trochu podobná hodvábu, avšak nie je ani zďaleka tak náročná na údržbu. Pri kobercoch z viskózy sa vám ponúka široká škála farieb a vzorov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Syntetické koberce môžete nájsť na každom rohu. Ponúka sa vám široká škála materiálov – od lacných až po tie drahé. Každý z materiálov sa vyznačuje istými vlastnosťami. Aký materiál je teda najbežnejší?

 

Polyesterové koberce dnes už nájdete takmer všade. Sú ľahké, mäkké a jemné a hodia sa najmä do menej namáhaných priestorov. Ich výhodou je tiež stálofarebnosť, nemusíte sa teda obávať, že po krátkom čase vyblednú. Ide o ekologický výrobok, vyrobený z použitých PET fliaš, jeho nákupom teda pomôžete životnému prostrediu. Každá minca má ale dve strany, a aj s polyesterovým kobercom prichádzajú ruka v ruke s výhodami isté nevýhody. Koberce totižžmolkujú a vytvárajú statický náboj.

 

Nájdite si kusový koberec do obývačky alebo kusový koberec do spálne presne podľa svojich predstáv a požiadaviek.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.