Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Novodobé žreby vo svete internetu

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 25 jún 2018 15:05

Žreby boli u nás obľúbené pred pár generáciami, a trvá to doteraz. Je to také malé rozptýlenie - vo žreb si kúpite prakticky na každom rohu a pri stieraní určenej plôšky dúfate, že trojica rovnakých symbolov bude mať čo najvyššiu hodnotu. Ak to aj nevyjde, žreb putuje po neúspechu do koša, ale aj tak viete, že si nabudúce kúpite ďalší.

 

Je hranie v zábavných centrách iba hazard? Alebo sa dá na to pozrieť aj z iného uhla pohľadu? Je viacero spôsobov, ako sa dá na tieto hry pozerať. Na jednej strane je to spôsob zábavy, ktorá môže v extrémnych prípadoch prerásť v hazard. Ale ak sa tomu venuje človek, ktorý vie čo robí a venuje sa napríklad pokru profesionálne, ide o niečo úplne iné.

 

Profesionálne hranie hazardných hier

Pre zjednodušenie sa pozrime na hazardné hry ako na prostredie, kde je ohrozené niečo hodnotné pre možnosť konečného zisku. Nákup akcií sa dá potom tiež definovať ako hazardná hra, aj obchodovanie s komoditami, investovanie do nehnuteľností, výsadba stromov, chodenie na vysokú školu alebo otvorenie podniku. 

 

Stieracie žreby

Tak ako sa postupne presúva stávkovanie, hranie rulety či výherných automatov z kamenných prevádzok do online herní na internete, rovnaký trend zaznamenali aj ostatné druhy hazardných hier ako sú žreby a stieracie losy. Už nemusíte chodiť do novinových stánkov, na poštu či iných prevádzok lotérie. Ak vás už omrzeli klasické stieracie žreby, vyskúšajte tie virtuálne. Stačí sa prihlásiť do svojho obľúbeného online kasína a zakúpiť si žreby či stieracie losy online.

 

Stieranie žrebov na internete – ako to funguje?

Funguje to rovnako ako s papierovými žrebmi. Na začiatku je vygenerovaná emisia virtuálnych stieracích losov v elektronickom prostredí – presne tak, ako sa vytlačia papierové losy. Z tejto emisie si potom hráč vyberá konkrétny žreb, ktorý si kúpi. Po zotretí či otvorení hracieho poľa sa zobrazia výherné symboly, ktoré určujú prípadnú výšku výhry. Čo sa týa bezpečnosti,  Online kasína sú pod dohľadom certifikačnej autority v rámci EU, ktorá dohliada na dodržiavanie prísnych pravidiel a fair-play.

 

Žreby v eTIPOS

Internetové žreby nájdete v ponuke jediného slovenského online kasína eTIPOS.sk a pri ich zotieraní máte úplne rovnaký pocit ako pri tých klasických papierových. Nechýba ani bohatá ponuka žrebov. Ak chcete mať šancu zabojovať a zotrieť si najvyššiu výhru, treba investovať 5 a kúpiť si online žreb Magnát. V ponuke sú však aj eŽreby s nižšou hodnotou.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.