Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

7 rád, ktoré vám pomôžu pri výbere robotického vysávača

Zverejnené v BÝVANIE streda, 27 jún 2018 15:32

Rozhodli ste sa, že už viac nebudete venovať svoj cenný čas nekonečnému upratovaniu? Nahraďte klasický vysávač robotickým a zabudnite na chvíľu na domáce práce, kvôli ktorým sa musíte obmedzovať.

 

  1. Nevyberajte si vysávač podľa jeho sacieho výkonu

Robotické vysávače vedia nečistoty nasať. Vo väčšine prípadov však využívajú rotujúce kefky, ktoré nečistoty vysávajú priamo do vnútornej nádrže.  

 

  1. Vysávač podľa typu podlahy

Kvalitné vysávanie ovplyvní aj typ podlahy, ktorý v byte máte. Pokiaľ sa rozhodnete pre kvalitnejší vysávač a siahnete si do peňaženky o niečo hlbšie, odvďačí sa vám vysávaním všetkých typov povrchov – od drevených podláh až po koberce.  

 

  1. Každý vysávač musí mať senzory

Senzory sú dôležitou súčasťou každého robotického vysávača. Vďaka nemu totiž vysávač nespadne zo schodov alebo nenarazí do nábytku.  

 

  1. Filtre sú dôležitým parametrom

A to hlave v tom prípade, ak doma máte alergika. Špeciálne filtre totiž dokážu vzduch počas vysávania zbaviť rôznych mikroorganizmov a baktérií.  

 

  1. Vyskúšajte robotický mop

Robotický mop funguje na trošku inom princípe ako vysávač. Namiesto vysávania totiž hladký povrch vyčistí pomocou vlhčenej handričky. Podlahy zbaví všetkých nečistôt a zároveň ich aj vyleští.  

 

  1. Výška nábytku

Pred kúpou vysávača si zmerajte aj výšku nábytku. Vo všeobecnosti by vysávač mal byť nižší aspoň o jeden centimeter, aby sa pod nábytok bez problémov dostal a nezasekol sa tam.

 

  1. Virtuálne steny pomôžu vymedziť priestor

Malé zariadenie postavíte do dverí, odkiaľ vysielajú signál. Vysávač signál príjme a bude vedieť, že nemá ísť za prah dverí. Hranice môžete stanoviť aj pomocou magnetickej pásky, ktorá splní funkciu bariéry konkrétne pri NEATO vysávačoch. K vysávaču si zaobstarajte aj ďalších pomocníkov. Vďaka robotickej kosačke budú vaše vždy bez námahy pokosené trávniky esteticky vylepšovať vašu záhradu. S robotickým čističom okien vám zas odpadnú všetky starosti spojené s ich nekonečným umývaním.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.