Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Ako rýchlo spoznať kvalitný záhradný nábytok?

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 02 júl 2018 08:56

Spríjemniť si letné večery sa dá rôznymi spôsobmi. Trávenie času v záhrade patrí nepochybne medzi tie obľúbené. Pohodlné sedenie, ale aj ležanie, sa preto hlási o slovo. Spoločné chvíle s rodinou, grilovanie s priateľmi, no tiež čas patriaci iba vám a káve či osviežujúcemu nápoju, to všetko sa spája so záhradným nábytkom.  

 

Aká je vaša predstava luxusného záhradného nábytku?

K luxusnému záhradnému nábytku nie je ľahké zaradiť nejaký nábytok. Je to občas veľmi individuálne. Čo je ale jedným z najhlavnejších kritérií, je určite materiál, ktorého životnosť a kvalita určujú ako dlho vám stôl či stoličky vo vonkajšom prostredí vydržia.  

 

Materiál

Plast? Drevo? Kov? Ratan? Výber tento raz neovplyvňuje len váš vkus či obmedzený finančný rozpočet. Smerodajná je najmä odolnosť, ktorá hrá v exteriéri hlavnú úlohu. Slnečné lúče, dážď, vietor, v prípade, že nemáte kde nábytok uskladniť, aj sneh – to všetko sa môže podpísať na životnosti vášho záhradného nábytku.

 

Kov je perfektným materiálom pre záhradný nábytok. Hrdze sa nemusíte obávať, kovové stoličky majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje korózii. Nespornou výhodou kovového nábytku je jeho dlhá životnosť, pevnosť, odolnosť a tiež nie je potrebné špeciálne udržiavanie a čistenie - bohato postačí ho raz za čas pretrieť vlhkou handričkou.

 

Kovový nábytok do záhrady v minulosti predstavoval zoskupenie dvoch oblých stoličiek a okrúhleho stolíka, ktoré zdobili rôzne ornamenty vytvarované z daného materiálu. Doteraz sú obľúbeným exteriérovým zariadením v Toskánsku, Provensálsku či v anglických záhradách. V posledných rokoch zažíva ratan, či už prírodný alebo umelý, veľký boom v rámci danej kategórie. Je to najmä vďaka elegancii spojenej s pohodlím a jednoduchou údržbou. Poteší aj ponukou rôznych nábytkových komponentov, a to v podobe stola a stoličiek, kresiel, ležadiel, sedacích súprav či luxusných odpočívadiel s tienením.  

 

Umelý ratan

Poznáte umelý ratan? Ak nie, hneď to napravíme - ide o materiál na výrobu nábytku zhotovený z polypropylénu, čo zaisťuje pevnosť, stálofarebnosť a celkovo dlhšiu životnosť materiálu. Zabudnite na staré ratanové kreslá a koše, ktoré sa rozpletajú - s umelým ratanom sa nič také nestane, navyše patrí medzi trendy roku 2018. Príjemným bonusom je jeho bezúdržbovosť, podobne ako kovový nábytok ho stačí len utrieť od prachu. Nejde len o materiál určený na záhradný nábytok, krásna ratanová pohovka pristane každej obývačke.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.