Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Hazard nie je už len pre mužov

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS piatok, 13 júl 2018 14:15

Keď sa pozrieme do minulosti a zameriame sa napríklad na športové udalosti, hneď vám udrie do očí skutočnosť, že väčšina prítomných fanúšikov boli muži. Kasína, športové podujatia, stávkovanie patrili výlučne mužom.

 

Doba sa však zmenila a veci sú teraz odlišné. Zamerajte sa na akúkoľvek športovú udalosť a všimnite si, že davy sú rozdelené rovnomernejšie podľa pohlavia. Hazardné hry sa stali tiež oveľa exkluzívnejšími. Výsledky nového prieskumu ukazujú, že línia je rozdelená na 56,2% mužov a 43,8% žien. Tento prieskum, ktorý sa uskutočnil v januári 2016, položil niekoľko otázok 1000 ľuďom, ktorí v poslednom mesiaci hrali online. Účastníci boli vybraní z rôznych regiónov vo Veľkej Británii, aby poskytli presné a reprezentatívne šírenie výsledkov.

 

Hazard- muži a ženy

Z opýtaných 1 000 respondentov uviedlo, že 73% mužov preferuje športové stávky pri online hraní. Druhý bol podobne konkurenčný online poker s 29,18%, pričom 28,65% mužov hrávalo v poslednom mesiaci zábavnejšie a priateľské bingo.

 

Pre ženské hazardné hry bolo online bingo najobľúbenejší spôsob hrania. Zdá sa však, že aj ženy vyvíjajú vášeň pre konkurenčnú stránku hazardných hier online, pričom športové stávky sú preferované viac ako 40% opýtaných ženských hráčov. Na treťom mieste boli online stieracie žreby.

 

Ak máte radi stávkovanie, určite navštívte stránku DoubleStar Bet, kde nájdete najširšiu ponuku Live stávok na Slovensku.

 

 

Pre ženy je návšteva kasína tiež možnosť ako stretnúť novú známosť.

 

Samozrejme, nie je to len rod, ktorý ovplyvňuje štatistiky. Musíme tiež zvážiť vek ako hlavný faktor pri určovaní, ktoré hry sú obľúbené. Online poker je uprednostňovaný mladou generáciou medzi 25 - 34 rokov. Zatiaľ čo športové stávky sú najviac uprednostňované hráčmi nad 55 rokov.

 

Aj na Slovensku si ženy môžu zahrať skutočnú ruletu. V tejto hre potrebujete mať na svojej strane predovšetkým šťastie. Ruleta je hra, ktorú obľubuje každá veková kategória a obe pohlavia.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.