Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Byť či nebyť single?

Zverejnené v SEX a VZŤAHY utorok, 17 júl 2018 12:07

Čo je tak zlé na tom byť single? Kelly Clarksonová tvrdí, že "neznamená, že som osamelá, keď som sama", ale mnohí ľudia považujú jednotlivé ženy za chronicky osamelé, depresívne a nakoniec zbavené šance na šťastie a bezpečnosť.Tento mýtus, že slobodné ženy všeobecne trpia v ich jednote, je hlboko zakorenený v srdciach a mysliach mnohých rodičov, spolupracovníkov a priateľov.

 

Strach z toho, že človek zostane sám, odráža úzkosť a obavy, že nikdy nenájdete romantického partnera. Tento strach pomáha podporovať myšlienka, že ľudia zvyčajne považujú lásku a spoločenské spojenie za základnú biologickú potrebu. Keď nemáte partnera, môžete sa cítiť ako tretie koleso na bicykli. Strach z toho byť single je podnecovaný sociálnymi a kultúrnymi očakávaniami.

 

Ako strach z toho, že som sám, ovplyvňuje niečí romantický život?

Nájdenie, udržanie alebo opustenie romantického vzťahu si vyžaduje rozhodovanie a tieto rozhodnutia nie sú vždy jednoduché. V ideálnom prípade by voľba začať alebo udržiavať vzťah môže odrážať dôkladné zváženie odpovedí na otázky typu: Pridáva tento vzťah radosť do môjho života? Zdieľame rovnaké ciele? Tieto faktory súvisia s dôležitými prediktormi kvality vzťahov a stability, ako je spokojnosť a odhodlanie.

 

Zoznamky

Niekedy bolo používanie zoznamiek považované za trápne a ľudia sa tým tajili. Dnes nájdete desiatky internetových zoznamiek vďaka ktorým množstvo ľudí našlo svoju spriaznenú dušu. Nebuďte single a vyberte si aj vy tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Môžete si vyberať podľa toho, či hľadáte vážny vzťah alebo len flirt. Stačí len zadať do vyhľadávača miesto na sex v trenčianskom kraji a budete sa diviť, čo všetko nájdete. Urobte si čas na napísanie perfektného on-line profilu.

Bratislava je mesto, kde sa to ľuďmi len tak hemží. Príležitosť na zoznámenie Bratislava sú naozaj obrovské. Kde je veľa ľudí, tam je aj veľa príležitosti ako sa zoznámiť.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.