Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Prečo začať športovať?

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 17 júl 2018 14:03

Už viete, že šport je prospešný pre vaše fyzické zdravie. Ale poznáme viac výhod, ktoré prináša. Výskumy v posledných rokoch tiež zistili, že účasť na športoch môže pozitívne ovplyvniť vaše duševné zdravie. Oddávanie sa športu pomáha nášmu telu fungovať hladko a efektívnejšie. Šport zahŕňa činnosť každého svalu v našom tele. To posilňuje telo a podporuje dobré zdravie.

 

Na niektoré druhy športu potrebujete špeciálnu výstroj, na iné vám stačia jednoduché fitness potreby a existujú aj tie, kde vám postačia len športové karimatky. Tie budete potrebovať najmä pri cvičení jogy a pilatesu.

 

Šport a zdravie

Medzi prínosy športu patrí udržanie si zdravej hmotnosti, účinné fungovanie srdca, kontrolovaná cukrovka, znížená hladina cholesterolu, zlepšený krvný obeh a nižšia hladina hypertenzie a stresu. Pomáha pri tónovaní svalov a posilňovaní kostí. Prináša tiež pozitívnu energiu, disciplínu a pomáha pri budovaní sebaúcty a vzájomného rešpektu.

 

Šport zlepšuje náladu

Chcete sa cítiť šťastní? Zapojte sa do fyzickej aktivity. Či už sa venujte nejakému športu alebo cvičíte v telocvični, fyzická aktivita spúšťa mozgové chemikálie, ktoré vám spôsobujú pocit šťastia a relaxácie. Špeciálne tímové športy poskytujú šancu na odpočinok a zapojenie sa do uspokojujúcej výzvy, ktorá zlepšuje vašu kondíciu. Poskytujú tiež sociálne výhody tým, že vám umožňujú spojiť sa so svojimi spoluhráčmi a priateľmi v rekreačnom prostredí.

 

Šport znižuje stres a depresiu

Keď ste fyzicky aktívny, vaša myseľ je rozptýlená od denných stresorov. To vám môže pomôcť vyhnúť sa tomu, aby ste boli zaplavení negatívnymi myšlienkami. Cvičenie znižuje hladinu stresových hormónov vo vašom tele. Súčasne stimuluje produkciu endorfínov. Jedná sa o prírodné hormóny, ktoré dokážu udržať stres a depresiu v úzadí. Po tréningu sa z tela vyplavujú endorfíny a vy cítite viac pohody a optimizmu.

 

Okrem klasických športov môžete zvoliť aj iný druh pohybu, napríklad turistiku alebo chôdzu. V poslednej dobe sa obľube teší chodenie s paličkami, ktoré sa nazýva nordic walking. Tento druh pohybu vám pekne vyformuje telo a prinesie odpočinok vašej mysli. Stačí si zaobstarať walking palice a presvedčiť sa o tom na vlastnej koži.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.