Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 17 február 2020

Domáce kino: Na diely alebo ako komplet?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS piatok, 03 august 2018 07:05

Každý z nás to pozná. Relax v podobe kvalitného večerného filmu v pohodlí vášho domova je po dlhom a náročnom dni na nezaplatenie. Ako si ale z pozerania filmu urobíte omnoho realistickejší a autentickejší zážitok? Kvalitný obraz nie je všetko, na čo by ste mali myslieť. Ozvučenie priestoru sa tiež na konečnom výsledku podieľa.

 

Domáce kino podľa komponentov

DVD/BluRay prehrávač

Prehrávač zapojíte do televízora, nastavíte zvukové efekty (napríklad efekt koncertnej sály) a hor sa do pozerania.Reproduktory prehrávača slúžia na prenos zvuku.

 

AV receiver

Pokiaľ už vlastníte DVD prehrávač, môžete sa poobzerať aj po tomto komponente. Ide v podstate o prijímač rádio staníc a zosilňovač. Funguje na jednoduchom princípe. Preberie zvuk z prehrávača, spracuje ho a pošle ďalej.

Na výber máte z dvoch typov reproduktorov. Basový reproduktor sa orientuje na hĺbkové zvuky. Pri jeho výbere si všímajte počet pásiem, výkon a materiál. Výškový reproduktor ovplyvňuje vyššie tóny. Dôležité parametre sú citlivosť, formát dekódovanie, spotreba elektrickej energie. Pri oboch platí, že najlepší zvuk majú reproduktory z dreva.

 

Domáce kino ako komplet

Domáce kino si môžete zakúpiť v celku, vďaka čomu tak nemusíte riešiť kompatibilitu komponentov. Sústava poväčšine obsahuje prehrávač, subwoofer, zosilňovač a niekoľko reproduktorov.

Medzi domácimi kinami nájdete varianty:

Soundbar – má neveľké rozmery a mal by byť umiestnený blízko televízora, má príťažlivý vzhľad, Bluetooth a poskytne vám kvalitný zvuk.

Domáce kino s troma reproduktormi – výškové reproduktory a subwoofer. Dôležité je umiestnenie reproduktorov. Je riešením pre nenáročných zákazníkov.

Domáce kino s piatimi reproduktormi - najpoužívanejšie, tri predné, dva zadné reproduktory s kvalitným basovým základom. Rozmiestniť ich musíte tak, aby vás obklopovali.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.